Щебінь в Броварах - замовлення і доставка в Україні

Щебінь - один з найбільш затребуваних матеріалів, який застосовується на початкових етапах будівництва, в якості «підкладки» під верхній асфальтовий шар, при створенні дренажних водовідводів, в процесі виробництва бетону, з/б конструкцій і виробів і в багатьох інших сферах. Цей будівельний матеріал являє собою продукт вибуху з подальшим дробленням гірських порід, або ж вивітрювання гірських порід. Зерна щебеню мають шорстку поверхню, тому матеріал відмінно зчіплюється з цементом, що є дуже цінною якістю в будівництві.

При виборі щебеню слід орієнтуватися на такі характеристики даного матеріалу:

Фракція - характеризує розмірність і склад щебеню.
Лещадність - вміст у щебені зерен, що мають голчасту або пластинчасту форму. Менш лещадний щебінь має більш високу якість. Залежно від кількості голчастих і пластинчастих зерен розрізняють такі групи щебеню: IV група, звичайна, поліпшена, кубовидна.
Морозостійкість. Цей параметр визначає кількість циклів відтавання і заморожування матеріалу. Для виконання будівельних робіт, як правило, використовують щебінь з високою відміткою морозостійкості. Дорожчий щебінь має вищу міру морозостійкості.
Міцність.
Рівень радіоактивності.
Ступінь водонасичення і водопоглинання.
Вміст глинистих і пилоподібних частинок.
Адгезія.
Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» здійснює продаж (роздріб, опт) різних фракцій і видів щебеню з доставкою в межах Києва, області, а також в будь-який населений пункт України.

Доставка і оплата щебенюв Броварах в Україні


Доставка щебеню здійснюється вантажною спецтехнікою з власного автопарку компанії «Регіон-2001». Підприємство несе повну відповідальність за збереження вантажів при транспортуванні. Для постійних клієнтів та оптових покупців передбачені додаткові знижки. Оплату можна здійснити в найбільш зручний спосіб при отриманні замовлення.

Ми завжди надамо щебінь з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Ч
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ