Доставка відсіву будь-якої марки в Україні

Існують різні види відсіву щебеню:

гранітний (одержують у результаті переробки граніту);
гравійний (результат переробки осадових гірських порід);
вапняковий (отримують внаслідок переробки вапнякових порід).
Відсів отримують в результаті дроблення гранітної породи за допомогою спеціалізованого обладнання.

Розмір фракцій відсіву складає 0-5 мм, діаметр частинок пилу може досягати 0,16 мм, марка міцності - 1400. Гравійний і гранітний відсів - вельми затребувані будівельні матеріали, які широко застосовуються в якості наповнювачів при виготовленні асфальтобетону, а також важких бетонних і дрібнозернистих сумішей. В зимовий період відсів використовується в якості безпечного і якісного антиожеледними реагенту. Перевагою такого матеріалу є можливість його повторного застосування. Гравійний і гранітний типи відсіву в якості декоративної посипки застосовуються в ландшафтному дизайні.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» здійснює продаж відсіву всіх марок (від найдрібнішої фракції до самої великої) за найкращою ціною в Україні. Співпраця з підприємством є запорукою оперативного отримання високоякісних сертифікованих товарів.

Замовлення відсіву з доставкою


Замовлення відсіву з доставкою в будь-яке місто України можна оформити по телефону, який вказаний на сайті підприємства «Регіон-2001». Залежно від обсягу замовлення доставка матеріалів проводиться або в мішках, або спецтехнікою з відвантаженням насипом. Підприємство «Регіон-2001» - найвигідніші умови співпраці для організацій і приватних фізичних осіб. Завод гарантує своєчасну доставку сертифікованих матеріалів, надає гарантію якості на весь асортимент продукції, представленої на сайті.

Ми завжди надамо відсів будь-якої марки з доставкою в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ