Цемент за оптовою ціною в Україні

Цемент в усі часи користувався великим попитом - без використання даного матеріалу не обходяться ні на одному будмайданчику. З огляду на те, що попит на даний будматеріал високий, багато недобросовісних продавців намагається продати неякісний матеріал оптом, заробивши при цьому хороші гроші. Оптові закупівлі доцільно робити безпосередньо у виробника.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» - один з провідних виробників і постачальників цементу на ринку України. Оптові поставки зазначеного будівельного матеріалу виробляються як в мішках різної фасовки, так і навалом. Доставка проводиться не тільки по Києву (області), а й по всій території України. Замовлення цементу за оптовою ціною можна зробити за телефоном, вказаним на сайті підприємства «Регіон-2001».

Завод позиціонує свою продукцію на ринку України не один рік. За цей час «Регіон-2001» встиг зарекомендувати себе як стабільного, надійного ділового партнера. Продукція підприємства сертифікована, відрізняється високою якістю, але в той же час має прийнятну демократичну вартість.

Доставка партії цементу (навалом або в мішках) здійснюється власним автотранспортом підприємства, що в свою чергу є запорукою своєчасності та надійності поставок. Підприємство «Регіон-2001» гарантує стабільність і оперативність виконання замовлень, надає гарантію якості на весь асортимент продукції.

Вартість цементу опт


ЗВПП «Регіон-2001» здійснює продаж цементу оптовим покупцям за дуже вигідними цінами. Дізнатися попередню вартість замовлення можна при його оформленні. Вартість партії залежить від типу матеріалу, його ваги, дальності доставки. Замовлення на оптову покупку приймаються по телефону.

Ми завжди надамо цемент оптом в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ