Пісок за оптовою ціною в Україні

Пісок завдяки своїми експлуатаційними властивостями (найдрібніший розмір фракцій, сипкість, однорідність) є універсальним будівельним матеріалом, який має широкий спектр застосування: будівельна сфера, скляна промисловість, ландшафтний дизайн, металургія, системи водоочищення, піскоструминна обробка поверхонь та ін.

Існують різні типи піску, кожен вид має свою структуру, склад, розмір частинок, застосовується для певних цілей. Пісок буває дрібнозернистим, середньозернистими і грубозернистим. Розмір фракцій піску, як правило, визначає область використання даного матеріалу.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» здійснює продаж піску за вигідними демократичними цінами. Виробничі потужності заводу дозволяють реалізовувати партії піску будь-якого обсягу. Для постійних клієнтів та оптових покупців передбачені додаткові знижки. Підприємство «Регіон-2001» - це своєчасність поставок сертифікованих матеріалів високої якості, що відповідають усім вимогам діючих ГОСТів. Застосування недорогих будівельних матеріалів високої якості дозволяє знизити собівартість зведення об'єктів різного призначення без збитку для якості робіт.

Вартість піску опт

Вартість піску (в тому числі і оптових поставок) залежить від способу видобутку матеріалу, його якості, крупності фракцій, ступеня обробки, процентного вмісту мулистих і глинистих домішок в складі піску, а також дальності доставки матеріалу. Поставки піску оптом проводяться або у мішках, або насипом. ЗВПП «Регіон-2001» - кращі ціни в Україні на пісок всіх марок.

Ми завжди надамо пісок оптом в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ