Кар'єрний пісок з доставкою - замовлення і доставка в Україні

Кар'єрний пісок являє собою сипучий природний матеріал, що видобувається відкритим способом в кар'єрах. Необроблений кар'єрний пісок в своєму складі містить безліч різних домішок, каменів, пилоподібних і глинистих частинок. Як правило, кар'єрний пісок, який не пройшов очистку від домішок, використовують для відсипання траншей, а також для підсипання під фундамент. Очищений від домішок і різних частинок пісок використовується при здійсненні фундаментних і штукатурних робіт, а також в якості складового компонента в розчинах для стяжки, кладки стін, асфальто-бетонних сумішей. Для приготування розчинів, застосовуваних для виготовлення з/б конструкцій і заповнення міжпанельних швів оптимальним є кар'єрний пісок, розмір частинок якого - менше 5 мм, для оздоблювальних робіт доцільно вибирати пісок з частинками не більше 1,25 мм, для цегляної кладки - не більше 2 , 5 мм.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» здійснює продаж високоякісного кар'єрного піску за найкращою ціною в Україні. Оперативна своєчасна поставка матеріалів проводиться спецтехнікою заводу в будь-який населений пункт країни. Оформити замовлення на партію річкового піску можна по телефону. У продажу є дрібнозернистий, крупнозернистий і середньозернистий пісок, який пройшов усі стадії очищення (сіяний і митий), а також необроблений кар'єрний пісок.

Доставка і оплата кар'єрного піску в Україні


ЗВПП «Регіон-2001» надає гарантію якості на весь асортимент будівельних матеріалів. Купити кар'єрний пісок недорого з оперативною доставкою в будь-яку точку України просто - достатньо зв'язатися з представником підприємства по телефону. Для постійних клієнтів та оптових покупців передбачені додаткові знижки. Оплату замовлення можна здійснити найбільш зручним способом - приймається готівковий і безготівковий розрахунок.

Ми завжди надамо кар'єрний пісок з доставкою в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ