Пісок на підсипку в Броварах - замовлення і доставка в Україні

Пісок на підсипку або некондиційний пісок широко застосовується при здійсненні робіт нульового циклу в цілях здешевлення вартості об'єктів будівництва. Від яружного і річкового піску некондиційний пісок відрізняється вищим вмістом різних частинок (цей фактор є причиною того, що пісок на підсипку не може бути використаний для проведення технічних робіт). Для малобюджетних об'єктів некондиційний пісок - ідеальне рішення.

При виборі піску для підсипки доцільно керуватися наступними критеріями:

При ущільненні сипучого матеріалу зазначеного типу повинен бути забезпечений хороший дренаж води, однак допускати надмірне зволоження теж не можна.
В некондиційному піску є домішки, однак кількість частинок, розмір яких від 0,005 до 0,05 мм, не повинен перевищувати 10% від усього обсягу піску.
Рівень виділення шкідливих речовин не повинен перевищувати встановлений відповідними нормами значення.
Щоб забезпечити піску для підсипки потрібні якості застосовується метод гідрофобізації - обробка матеріалу спеціалізованим в'язким складом. Як правило, в цих цілях застосовується кам'яновугільний або деревний дьоготь, а також рідкий бітум.

Кар'єрний пісок на підсипку буває першого, другого класу і спеціальний. Належність до того чи іншого класу визначається чистотою матеріалу, кількістю вмісту в ньому домішок, а також чистотою піску.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» здійснює продаж високоякісного піску на підсипку за найдемократичнішими цінами. Для оформлення замовлення досить зв'язатися з представником компанії по телефону, вказаному на сайті підприємства.

Доставка і оплата піску в Броварах на підсипку в Україні


Пісок на підсипку - найбільш бюджетний варіант в лінійці кар'єрних піщаних сумішей. Незважаючи на значний вміст в такому матеріалі пилу і чужорідних домішок, пісок некондиційний вельми затребуваний у сфері дорожнього будівництва та ландшафтного дизайну. Купити пісок на підсипку з доставкою по всій Україні можна, звернувшись в ЗВПП «Регіон-2001». Оплату замовлення можна здійснити найбільш зручним способом при отриманні матеріалів.

Ми завжди надамо пісок на підсипку з доставкою в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ