Щебінь в Броварах за оптовою ціною в Україні

Гранітний щебінь знайшов своє застосування в багатьох сферах життєдіяльності людини. Такий матеріал широко використовується для посипання доріг та тротуарів в ожеледь в зимовий період (вагомою перевагою використання такого протиожеледного матеріалу є можливість його повторного застосування після збору з доріг навесні), гранітний щебінь - популярний декоративний матеріал в області ландшафтного дизайну, його повсюдно використовують в процесі технологічної очищення води.

Застосування гранітного щебеню має масу переваг:


завдяки використанню даного матеріалу довговічність асфальтобетонних конструкцій збільшується в декілька разів;
витрати в'яжучих матеріалів (цементу, бітумів) знижується на 15-20%;
з використанням гранітного щебеню збільшується морозостійкість дорожнього покриття;
в процесі виробництва важких бетонів їх собівартість знижується на 5%, а енерговитрати зменшуються на 3%;
бітумомінеральні суміші, що містять у своєму складі щебінь, мають на 15-22% вищу міцність.
Рівень якості матеріалів, відпускна ціна, надійність і своєчасність поставок - ті основні критерії, за якими, як правило, споживач сьогодні обирає постачальників будівельних матеріалів.

ЗВПП «Регіон-2001» здійснює продаж щебеню та інших будівельних матеріалів на найвигідніших для клієнта умовах, за оптимальною ціною для будь-яких масштабів будівельних і інших робіт. Оформити замовлення можна за телефоном, який вказаний на сайті заводу. «Регіон-2001» забезпечує надійність і своєчасність поставок матеріалів, надає гарантію якості на весь асортимент.

Вартість щебеню в Броварах оптом


Вартість гранітного щебеню залежить від багатьох факторів, зокрема - від якісних характеристик. Так, вартість оптової партії визначається обраної маркою щебеню, об'ємом (вагою) матеріалу, дальністю і способом доставки. У кожному разі заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» своїм клієнтам забезпечує найкращі умови співпраці, доставку матеріалів по Києву (області), а також в будь-який інший населений пункт України.

Ми завжди надамо щебінь оптом в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ