Пісок в Броварах - замовлення і доставка в Україні

На вигляд пісок - це пухка осадова гірська порода, яка складається з дрібних зерен мінералів зруйнованих гірських порід. Матеріал затребуваний в будівельній та промисловій сферах: при виробництві високоміцного бетону, з/б конструкцій, при виготовленні покрівельних, штукатурних, кладок розчинів, як складового компонента бетонних і асфальтобетонних сумішей і т.д. Без використання обробленого за певною технологією піску не обходиться виробництво скла, фаянсу, кераміки, клеїв, шпаклювальних складів.

Розрізняють пісок природний - утворюється в результаті руйнування природним способом гірських порід, штучний – отримують за допомогою дроблення гірської породи, а також відсіву на каменедробильних підприємствах.

Розмір зерен піску складає від 0,01 до 2,0 мм, по даному параметру виробляється одна з класифікацій піску:
  • дрібнозернистий;
  • середньозернистий;
  • крупнозернистий;
  • грубозернистий.

Зерна піску бувають обкатаної, напівобкатаної, незграбної і гострокутньої форми - форма залежить від типу походження даного будівельного матеріалу.

Тип походження визначає наступну класифікацію піску: донний, озерний, морський, річковий, в залежності від способу обробки пісок буває просіяним і намивним, існує також класифікація матеріалу залежно від складу компонентів, що входять до його складу. Пісок буває різного кольору - жовтий, червоний, білий, чорний.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» реалізує високоякісний пісок в Києві (області), а також по всій території України. Замовити такий будматеріал в будь-якому обсязі можна, зв'язавшись з представником підприємства за телефоном.

Доставка і оплата піску в Броварах в Україні


«Регіон-2001» - це завжди своєчасні поставки високоякісних сертифікованих будівельних матеріалів. Підприємство має потужну виробничу базу, а також власний автопарк вантажної спеціалізованої техніки, матеріали на об'єкти будівництва завжди доставляються своєчасно у повній цілості. Оплату піску можна здійснювати в найбільш зручний спосіб: готівковий і безготівковий розрахунок, за передоплатою, а також за фактом отримання замовлення.

Ми завжди надамо пісок з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ