Асфальт, асфальтування доріг - замовлення і доставка в Україні

Виробництво асфальту і асфальтобетону - один із пріоритетних напрямків діяльності підприємства «Регіон-2001». Вперше випуск продукції зазначеного типу відбувся в 2006 році. Виробничі потужності заводу дозволяють випускати продукцію незмінно високої якості у великих обсягах. Вироблені на заводі матеріали, успішно застосовуються для фінішного покриття при капітальному ремонті і зведенні нових доріг першої та другої категорії на вулицях з інтенсивним рухом автомобільного транспорту. ЗВПП «Регіон-2001» постійно удосконалює якість надаваних послуг завдяки вдосконаленню обладнання, застосуванню інноваційних технологій і розробок в сфері виготовлення асфальту і асфальтобетону, високому професіоналізму працюючого персоналу. За час своєї роботи «Регіон-2001» зарекомендував себе як надійного ділового партнера з відмінною репутацією. В даний час продукція підприємства «Регіон-2001» надзвичайно затребувана, така тенденція в першу чергу викликана результатами успішної співпраці з відомими організаціями, підприємствами, територіальними громадами на місцях. Зокрема, хочеться виділити наступні: 2007 рік - співпраця з підприємством «Рабен» при зведенні під'їзних шляхів; 2013 рік - капремонт «Укркомплексбуд» (м.Чернігів); плідна робота з благоустрою доріг в Бахмачі, Прилуках (Чернігівська обл.), Броварах, смт. Велика Димерка. ЗВПП «Регіон-2001» виступив в якості генерального підрядника при роботі з компанією «Кока-Кола». Ми ведемо тісну співпрацю з найвідомішими в Україні підприємствами і компаніями.

Доставка і оплата асфальту та ремонту доріг


Багаторічний досвід роботи на ринку України, потужна інфраструктура підприємства, тісна плідна співпраця з постачальниками високоякісної сировини дозволяють компанії «Регіон-2001» успішно зберігати конкурентоспроможність, виступати в ролі генпідрядника в масштабних проектах. Зв'язавшись з нашим представником по телефону, ви зможете замовити доставку асфальту в будь-який населений пункт України, а також професійний ремонт дорожнього покриття.

Ми завжди надамо асфальт та послуги асфальтування в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ