Оренда будівельної спецтехніки - замовлення в Україні

Одним із потужних і пріоритетних напрямків діяльності підприємства «Регіон-2001» є надання будівельних послуг, а також здача в оренду спеціалізованої будівельної техніки. Наявність власного автопарку, що налічує понад 20 одиниць транспортних засобів (в т.ч. автокранів, автогрейдерів, екскаваторів, бульдозерів, габаритної вантажної техніки та ін.), дозволяє успішно справлятися з самими великими замовленнями. Для багатьох будівельних організацій і фірм оренда спеціалізованої будтехніки часто є найбільш раціональним рішенням, враховуючи вартість професійного обладнання за сучасними мірками. Спеціалізована будівельна техніка в оренду - краще рішення, коли таке обладнання необхідне на короткий термін, а його придбання у власність буде загрожуэ тільки фінансовими втратами. Зв'язавшись з представником підприємства «Регіон-2001» по телефону, ви зможете обговорити всі питання співробітництва, дізнатися точні ціни на послуги, оформити замовлення. Наша компанія практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми завжди враховуємо всі побажання клієнта, щоб забезпечити максимально якісне сервісне обслуговування.

Послуги з будівництва будинків, котеджів в Україні


ЗВПП «Регіон-2001» надає повний спектр будівельних послуг: від здійснення проектно-вишукувальних робіт до зведення висотних будівель і споруд, виконання ремонтно-будівельних робіт на приватних та промислових об'єктах. Підприємство «Регіон-2001» надає професійні послуги на підставі всіх необхідних дозволів та ліцензій. На рахунку у підприємства великий фронт виконаної роботи в будівельній сфері, зокрема, на особливу увагу заслуговує список розроблених об'єктів архітектури, а також успішні проекти будівництва нових доріг з твердим покриттям. Масштабні проекти співробітництва з відомими національними брендами, компаніями і підприємствами («Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», «Спецбуд», «Рейнарс Україна», «Рабен», «Топ транс» та ін.) Доводять, що ЗВПП «Регіон-2001» - це дійсно надійний діловий партнер з бездоганною репутацією.

Ми завжди надамо оренду будівельну спецтехніку, послуги з будівництва будинків і котеджів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ