Яружний пісок з доставкою - замовлення і доставка в Україні

Яружний пісок - різновид будівельного піску, який, переважно використовується при здійсненні оздоблювальних робіт. Характерною особливістю яружного піску є дрібнозерниста структура, а також наявність глиняних домішок, поверхня частинок піску, що мають кутасту форму, шорстка. Пісок яружний відрізняється хорошою зчіплюваністю з різними в'яжучими речовинами. За рахунок використання піску зазначеного типу будівельні розчини мають підвищену міцність.

Яружний пісок застосовується в різних сферах - від оздоблювальних, штукатурних робіт до благоустрою територій та проведення дорожніх робіт. Для видобутку яружного піску відкритим способом використовуються ковшові екскаватори.

Основні властивості яружного піску:

Модуль крупності становить від 0,7 до 1,8.
Середня щільність піску - 2,61 г / см3.
Насипна щільність - 1,41 кг / м3.
Зміст пилоподібних, мулистих, глинистих частинок - від 3 до 9%.
Коефіцієнт фільтрації становить від 1,5 до 3 м / добу. Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» реалізує яружний пісок оптом і в роздріб за найкращою ціною в Україні. Щоб оформити замовлення на доставку яружного піску, достатньо зв'язатися з представником компанії «Регіон-2001» по телефону, який вказаний на сайті підприємства.

Доставка і оплата яружного піску в Україні


Доставка яружного піску здійснюється по Києву (області), а також по всій території України найбільш зручним для клієнта способом - можлива доставка піску в мішках, а також навалом. Підприємство «Регіон-2001» забезпечує своєчасну поставку яружного піску в будь-яку точку України. На весь асортимент будівельних матеріалів надається гарантія якості від виробника. Оплату замовлення можна здійснити за фактом отримання матеріалів.

Ми завжди надамо яружний пісок з доставкою в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ