Гранітний щебінь в Броварах - замовлення і доставка в Україні

Гранітний щебінь - досить затребуваний матеріал в будівельній сфері. Формування гранітного щебеню відбувається в результаті дроблення гірської породи - затверділої магми. До складу граніту входять кристали кварцу, слюди, польового шпату. Щоб отримати гранітний щебінь скельні фрагменти дроблять, а далі просівають по фракціях. Розподіл здійснюється також залежно від лещадності і кольору. Залежно від колірної гами розрізняють червоний, сірий і рожевий гранітний щебінь.

Від зернового складу гранітного щебеню залежить однорідність даного матеріалу - більш однорідний склад характеризується більш високою щільністю і ступенем усадки.

Найважливішою характеристикою матеріалу є лещадність (вміст у складі щебеню голкоподібної і пластинчастої форм) – більш низький показник лещадності в готовому продукті свідчить про вищу якість матеріалу.

Відповідно до діючих ГОСТів щебінь класифікується в залежності від лещадності на наступні групи:
  • перша група (до 10% лещадності) - «обкатаний» щебінь;
  • друга група - 10-15%, «кубовидний» щебінь;
  • третя група - 15-25%, щебінь «поліпшеною» форми;
  • четверта група - 25-35%, «звичайна» група.
  • Крім розміру фракцій, лещадності, кольору щебеню при виборі даного матеріалу необхідно враховувати ступінь радіоактивності, показники морозостійкості, насипну щільність і питома вага матеріалу.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» здійснює продаж гранітного щебеню за найкращою ціною в Україні. Для оформлення замовлення необхідно зв'язатися з представником компанії по телефону, який вказаний на сайті підприємства.

Доставка і оплата гранітного щебеню в Броварах в Україні


Доставка гранітного щебеню здійснюється найбільш зручним для клієнта способом. Для підприємства «Регіон-2001» принцип своєчасності та надійності поставок - основа професійної діяльності. Продаж гранітного щебеню здійснюється за конкурентною ціною незалежно від обсягу замовлення. Завод забезпечує оперативну доставку матеріалів в будь-який населений пункт України. Оплату замовлення можна здійснити за фактом отримання матеріалів.

Ми завжди надамо гранітний щебінь з доставкою в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.

НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ