Доставка цементу будь-якої марки в Україні

Міцність бетону безпосереднім чином залежить від того, наскільки правильно обраний цемент для виготовлення даного матеріалу. У будівництві використовується цемент різних марок, марка цементу визначає експлуатаційні властивості матеріалу, цей параметр умовно позначає міцність цементу на стиск. Марки цементу строго регламентуються державними стандартами.

Найбільш затребуваними є цементи марок 200, 300, 400, 500, 600, чим вище марка цементу, тим більшою є ефективність використання матеріалу в бетонних сумішах.

Маркування цементу виконується з використанням двох параметрів. Перший з параметрів позначається буквами ПЦ або М і певної цифрою. Цифра вказує на максимальну міцність цементу. Так, наприклад, маркування М 400 указує на те, що дана марка цементу здатна витримувати максимальне навантаження в 400 кг / см2. Другий параметр маркування вказує на процентний вміст добавок, позначається буквою Д. Так, маркування Д15 позначає, що цемент в своєму складі містить 15% добавок. Відсоток добавок потрібно знати при виборі цементу тієї чи іншої марки, від цього параметра залежить міцність, пластичність, а також водостійкість цементу.

Ціни на цемент


Цемент - це доступний за ціною матеріал, який використовується в будівельній сфері. Цемент більш високої міцності завжди коштує дорожче, ніж матеріал, міцність якого нижче. Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» реалізує цемент всіх марок за найкращою ціною в Україні. Оформити заявку на партію цементу можна по телефону, який вказаний на сайті підприємства. Висока якість матеріалів, оперативна доставка гарантовані.

Ми завжди надамо цемент з доставкою в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ