Річковий пісок з доставкою - замовлення і доставка в Україні

Річковий пісок - різновид будівельного піску, матеріал добувають з русла річок гідронамивним способом. Річковий пісок високого ступеня очищення без камінчиків, глини, будь-яких домішок і сторонніх часток за вигідною ціною можна купити, звернувшись в ЗВПП «Регіон-2001». Для отримання високоякісного матеріалу, який надалі буде використаний в будівельній сфері, природний будівельний матеріал проходить кілька етапів очищення. Замовлення на партію річкового піску можна оформити по телефону, який вказаний на сайті підприємства. Кваліфіковані менеджери допоможуть розрахувати необхідний обсяг матеріалу, підібрати оптимальний спосіб доставки.

Річковий пісок широко застосовується при виконанні різних будівельних робіт. Такий тип піску повсюдно використовують як наповнювача барвників і бетонних складів (легких, важких, силікатних, комірчастих, дрібнозернистих), в процесі приготування сухих будівельних сумішей та розчинів.

Доставка і оплата річкового піску в Україні


Звернувшись на підприємство «Регіон-2001», можна замовити річковий пісок будь крупності: невеликий (фракції до 2 мм), крупний (фракції 2,9-5 мм), середньої крупності (фракції 2-2,8 мм). Підприємство реалізує будівельні матеріали, відповідні всім ГОСТам і екологічним нормам. Як правило, вартість річкового піску залежить від обсягу партії (з збільшенням обсягу ціна зменшується), крупності частинок (крупнозернистий пісок має більшу вартість порівняно з дрібнозернистим і середньозернистими), а також відстані транспортування. ЗВПП «Регіон-2001» - це завжди сертифіковані матеріали високої якості за доступною ціною, своєчасні поставки матеріалів будь-яких обсягів. Оплату замовлення можна здійснити при отриманні матеріалів.

Ми завжди надамо річковий пісок з доставкою в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ