ЗБВ - замовлення і доставка Україну

Залізобетонні вироби (ЗБВ) - незамінний конструктивний елемент багатьох будівель і споруд. Вироби зазначеної групи матеріалів (міцна оболонка з бетону + надійна арматура зі сталі) володіють прекрасними експлуатаційними властивостями:

ЗБВ не зазнають негативних факторів навколишнього середовища, наприклад, корозії;
споруда, виконана з застосуванням залізобетонних конструкцій, стійка до всіляких деформацій;
ЗБВ інертні, тому споруди, виконані з таких виробів, що не піддаються впливу будь-яких хімічних реакцій, здатних зруйнувати будівельну конструкцію.

ЗБВ ціна


Вартість залізобетонних виробів визначається обсягом замовлення, типом і якістю виробів, дальністю доставки матеріалів та іншими факторами. Сезонність також впливає на вартість ЗБВ з огляду на те, що цей фактор впливає на вартість гравійного щебеню і цементу, з яких виготовляються бетонні вироби. Вироби стандартної форми коштують набагато дешевше виробів, які мають складну геометричну форму - для створення останніх потрібне створення відповідної опалубки. Споживач ніколи не повинен забувати про те, що на відміну від оздоблювальних матеріалів, від якості ЗБВ безпосередньо залежить довговічність, міцність і стійкість всієї споруди.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» реалізує сертифіковані залізобетонні вироби за найвигіднішими цінами в Києві (області), можлива доставка матеріалів в будь-яку точку України. Оформити замовлення можна за телефоном, вказаним на сайті підприємства. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені додаткові вигідні умови. Купівля ЗБВ у виробника - можливість істотно скоротити витрати на будівництво.

Ми завжди надамо ЗБВ з доставкою в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ