Будівельний пісок з доставкою - замовлення і доставка в Україні

Будівельний пісок являє собою природний сипучий матеріал неорганічної породи, що видобувається в кар'єрах, а також з дна річок відкритим способом. Будівельний пісок - один з найбільш затребуваних матеріалів на будмайданчиках, однак його застосування не обмежується тільки будівельною сферою, так, всім відоме використання піску при виготовленні скла і в інших сферах промисловості.

Існую такі основні різновиди будівельного піску:


Річковий - такий пісок добувають з дна річок, такий пісок буває жовтого і сірого кольору, універсальний будівельний матеріал, відразу готовий до застосування, не вимагає спеціального очищення.
Кар'єрний пісок - природний сипучий матеріал, утворення якого відбувається в результаті руйнування кам'яних порід. У складі кар'єрного піску містяться різні домішки і всілякі включення, тому для подальшого використання кар'єрний пісок вимагає очищення. Пісок, добутий з різних кар'єрів, відрізняється своїми властивостями, має різний хімічний склад.
Сіяний пісок - специфічний матеріал, який отримують шляхом просіювання згустків глини, яка затверділа, великих каменів, всіляких домішок. Виробництво сіяного піску вимагає строго дотримання технології, продаж здійснюється тільки з наявністю супроводжуючої документації.

Морський - такий тип піску забруднений солями, тому вимагає промивки водою перед використанням в будівельних цілях.
Доставка і оплата будівельного піску в Україні

Замовити будівельний пісок з швидкою доставкою в будь-який населений пункт України можна за телефоном, звернувшись в компанію «Регіон-2001». Підприємство пропонує своїм клієнтам кращі умови співпраці - демократичні ціни на весь асортимент сертифікованих матеріалів, гарантію якості, забезпечує схоронність вантажів при транспортуванні і своєчасну доставку. При оформленні замовлення на партію будівельного піску, необхідно уточнювати не тільки вартість матеріалів, а й спосіб видобутку, а також відсоток вмісту в складі різних домішок.

Ми завжди надамо будівельний пісок з доставкою в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ