Доставка щебеню в Броварах будь-якої марки по Україні

Класифікація гранітного щебеню в залежності від розміру фракцій. Розмір частинок, як правило, визначає сферу:

Фракція 2-5 - «гранітний відсів» або гранітна крихта, розмір частинок від 2 до 5 мм. Матеріал широко застосовується при виготовленні з/б виробів, в якості посипочного матеріалу для доріг в ожеледь взимку, в ландшафтному дизайні - для декоративних цілей. Відсів щебеню використовують в процесі виготовлення бетону, асфальтобетону, як укрупнювальної добавки в важких бетонах.
Фракція 5-10 - дорожній гранітний щебінь, застосовується у складах для дорожніх покриттів, а також як крупний заповнювач високомарочного бетону.
Фракції 3-10, 5-8, 8-11, 11-16 - такий гранітний щебінь використовується при виготовленні асфальту. Щебінь зазначених фракцій має зерна кубовидної форми. Завдяки застосуванню такого матеріалу істотно збільшується зносостійкість дорожнього покриття.
Фракції 5-20 - найбільш популярний різновид гранітного щебеню. Матеріал використовується в складах для заливки мостових конструкцій, аеродромних, мостових покриттів, при здійсненні фундаментальних робіт, в процесі виробництва високоміцного бетону і з/б конструкцій.
Фракції 20-40 - гранітний щебінь середньої фракції. Як правило, використовується при будівництві трамвайних ліній, залізних і автомобільних доріг, при виготовленні з/б конструкцій.
Фракція 40-70 - гранітний щебінь великої фракції, матеріал застосовується при виготовленні бетону у великих обсягах, масивних залізобетонних конструкцій, при здійсненні масштабних бетонних робіт, при зведенні споруд і будівель промислового типу.
Бутовий камінь - розмір фракцій становить від 70 до 150 мм. Як правило, застосовується в якості декоративного оздоблювального матеріалу.

Замовлення щебеню в Броварах з доставкою


Замовити щебінь з доставкою в будь-яке місто України можна за телефоном, який вказаний на сайті заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001». Завод забезпечує своєчасність поставок щебеню всіх марок, надає гарантію якості від виробника, а також конкурентні ціни на весь асортимент. Ознакою надійності та стабільності компанії є тісна співпраця з провідними будівельними компаніями та організаціями країни. Незалежно від обсягу замовлення обслуговування клієнта здійснюється на найвищому рівні.

Ми завжди надамо щебінь будь-якої марки з доставкою в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ