Карєри піску в Києві та області

Піщані і піщано-гравійні кар'єри - основні місцезнаходження, звідки здійснюється видобуток природного кар'єрного піску. Залежно від умов залягання піску поділяють водні, рівнинні і косогірний кар'єри. Останній різновид кар'єрів - це місцезнаходження, які розташовані на схилах пагорбів.

З огляду на те, що косогірні кар'єри знаходяться, як правило, над транспортними шляхами, а також вище рівня навколишньої місцевості, такі місцезнаходження піску є завжди сухими. Кар'єри рівнинного типу класифікують на обводнені й сухі. Тип кар'єра визначає спосіб видобутку піску: деякі обводняють, деякі - осушують, використовуючи дренажні системи або водовідведення. В кар'єрах водного типу пісок витягають з-під шару води із застосуванням спеціалізованих плавучих установок. В обводнених кар'єрах видобуток піску здійснюється із застосуванням землечерпалок, драглайнів, а також спеціалізованих канатних скреперів.

Враховуючи специфіку місцезнаходжень, варто відзначити, що пісок з кар'єрів добувають підводним, або ж відкритим способом. Другий спосіб - найбільш поширений у Києві та Київській області, а також по всій території України.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» реалізує високоякісний пісок (очищений і неочищений) з кращих кар'єрів Києва та Київської області. Завод забезпечує високоякісне сервісне обслуговування клієнтам, демократичні ціни на весь асортимент матеріалів, а також своєчасну оперативну доставку.

Режим роботи кар'єрів


ЗВПП «Регіон-2001» безпосередньо співпрацює з підприємствами, які займаються видобутком піску в кар'єрах Києва та Київської області. Завод «Регіон-2001» своїм клієнтам надає тільки високоякісні матеріали, в тому числі - свежодобутий пісок, який пройшов усі необхідні етапи очищення. Співпраця з компанією «Регіон-2001» - впевненість клієнта у високій якості матеріалів, придбаних на найвигідніших умовах.

Ми завжди надамо пісок з кар'єрів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ