Заготівельно-виробниче приватне підприємство "Регіон-2001"

Ми номер один!

Київська обл., Броварський р-н,
смт. Велика Димерка,
вул. Промислова, 19

Подивитися на карті

+38 (04594) 6-90-25

+38 (04594) 6-97-57

+38 (067) 504-77-58

+38 (067) 127-77-27

+38 (050) 740-72-72

 • БЕТОН І БЕТОННІ ВИРОБИ

  БЕТОН І БЕТОННІ ВИРОБИ

 • АСФАЛЬТ ТА АСФАЛЬТОБЕТОН

  АСФАЛЬТ ТА АСФАЛЬТОБЕТОН

 • ЗАЛІЗНИЧНИЙ ТЕРМІНАЛ

  ЗАЛІЗНИЧНИЙ ТЕРМІНАЛ

 • БУДІВНИЦТВО І СПЕЦТЕХНІКА

  БУДІВНИЦТВО І СПЕЦТЕХНІКА

 • БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

  БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

 • ПЕРЕРОБКА ВТОРСИРОВИНИ

  ПЕРЕРОБКА ВТОРСИРОВИНИ

 • УТИЛІЗАЦІЯ

  УТИЛІЗАЦІЯ

Граніт за оптовою ціною в Україні

З огляду на те, що попит на граніт і гранітні вироби завжди залишається стабільно високим, багато несумлінних продавці прагнуть навіть оптові партії матеріалу продавати за завищеною ціною. Тому, якщо є необхідність купити граніт оптом, доцільно ґрунтовно підійти до вибору продавця.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» здійснює продаж високоякісного граніту з кращих місцезнаходжень. Для оптових покупців передбачені спеціальні вигідні тарифи. Доставка граніту і гранітних виробів здійснюється точно в обумовлений час - підприємство має власний автопарк транспортних засобів, що є запорукою оперативної доставки і збереження вантажів при транспортуванні. Оформити заявку на оптову покупку граніту можна за телефоном, вказаним на сайті ЗВПП «Регіон-2001».

Замовити граніт оптом на сайті заводу можна як матеріал для виробництва виробів, а також в якості облицювального матеріалу. В даний час найвідоміші місцезнаходження граніту знаходяться в таких країнах, як Україна, Китай, Росія, Індія, Фінляндія, Бразилія та ін. Звернувшись в компанію «Регіон-2001», можна придбати крупнозернистий, середньозернистий, дрібнозернистий граніт оптом різних відтінків і типів, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Український граніт представлений двома різновидами - лабрадорит і габро. Пропозиція підприємства на оптову покупку зазначеного матеріалу діє у всіх регіонах України.

Вартість граніту опт

Підприємство «Регіон-2001» надає можливість купити граніт оптом за найкращою ціною з оперативною доставкою матеріалів по Києву (області), а також в будь-яку точу України. На весь асортимент будматеріалів завод надає гарантію. Виробничі потужності підприємства дозволяють в стислі терміни виконувати замовлення в будь-якому обсязі. Доставка замовлень здійснюється за допомогою мережі найбільш відомих в країні вантажоперевізників, а також із залученням спецтехніки підприємства «Регіон-2001».

Ми завжди надамо граніт за оптовими цінами в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.

Наші клієнти і партнери