Відсів за оптовою ціною в Україні

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» здійснює продаж відсіву з оперативною доставкою по Києву та Київській області, а також в інші міста України. Підприємство веде тісну співпрацю з будівельними та ландшафтними фірмами, приватними особами, а також житлово-комунальними господарствами. Звернувшись на підприємство «Регіон-2001», можна придбати відсів всіх марок оптом недорого. Асортимент підприємства включає відсів гірських порід, гравійний, гранітний відсів у всіляких колірних рішеннях - сірому, рожевому, червоному кольорі.

На вигляд відсів представляє залишковий продукт дроблення гірських порід, сортуванню його по фракціях. Властивості відсіву практично ідентичні властивостям граніту, головна відмінність - мала розмірність гранул. Завдяки своїм фізико-хімічним властивостям відсів широко використовується в багатьох сферах життєдіяльності людини. Можливо безпосереднє використання матеріалу, а також його застосування в поєднанні з іншими будівельними матеріалами для різних сумішей і складів.

Завдяки практичності, низькій вартості, неперевершеним експлуатаційним властивостям, відсів використовується в будівельній сфері, а також при облаштуванні міських скверів, парків, присадибних ділянок. Як правило, такий матеріал закуповують оптом великими партіями. ЗВПП «Регіон-2001» на вигідних умовах здійснює продаж відсіву, як оптом, так і вроздріб. Асортимент продукції складається з сертифікованих матеріалів високої якості, підприємство забезпечує оперативну доставку в будь-який пункт призначення.

Вартість відсіву опт


Вартість оптової партії відсіву залежить від багатьох факторів. В першу чергу при виборі матеріалу необхідно вибрати тип відсіву, крупність його фракцій, обсяг. Важливу роль відіграє і дальність доставки. Завод «Регіон-2001» своїм клієнтам пропонує кращі умови співпраці, тому покупка відсіву оптом завжди буде максимально вигідною.

Ми завжди надамо відсів за оптовою ціною в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ