Гранітний відсів з доставкою - замовлення і доставка в Україні

Відсів гранітного щебеню - затребуваний матеріал, який широко використовується у виробництві архітектурних і бетонних виробів, в будівельній сфері, в дорожньому будівництві, при виконанні різного роду ремонтних робіт, взимку - в якості сипучого протиожеледного матеріалу. Примітно, що в складі відсіву гранітного щебеню не міститься ніяких з'єднань, які призводять до танення снігового покриву або льоду - це якість надзвичайно актуально в умовах великих міст з інтенсивним транспортним потоком.

Відсів гранітний по експлуатаційним характеристикам не поступається нічим гранітному щебеню. Матеріал представлений увазі споживачів двома колірними рішеннями - в червоному і сірому кольорі. Виробництво гранітного відсіву, зокрема, механічні та фізичні властивості матеріалу, строго регламентовані ГОСТом 8736-93. Матеріал зазначеного типу отримують шляхом дроблення з наступним просіюванням гранітної породи. Модуль крупності гранвідсіву становить 3/10 і 0/5, насипна щільність матеріалу - 1,5 т / м3, марка по міцності - 1200.

З огляду на те, що гранітний відсів має невисоку вартість, використання матеріалу оптимально підходить для благоустрою дворових територій і різних майданчиків. Гранвідсів дрібних фракцій, як правило, використовують при декоруванні в ландшафтному дизайні.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» здійснює продаж гранітного відсіву за вигідними цінами з доставкою по Києву (області), а також в інші міста України. Оформити замовлення на партію гранвідсіву можна по телефону. Кваліфіковані менеджери підприємства «Регіон-2001» допоможуть розрахувати необхідну кількість матеріалів, а також вибрати оптимальний спосіб доставки.

Доставка і оплата гранітного відсіву в Україні


Доставка гранітного відсіву транспортними засобами підприємства «Регіон-2001» здійснюється надійно і своєчасно до місця призначення. Завод несе повну відповідальність за збереження вантажів при транспортуванні, а також за якість матеріалів. Доставка гранвідсіву здійснюється в мішках, або ж насипом. Оплату замовлення можна здійснити за фактом отримання матеріалів.

Ми завжди надамо гранітний відсів з доставкою в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ