Відсів в Броварах - замовлення і доставка в Україні

Гранітний і гравійний відсів являє собою залишковий матеріал, який отримують в результаті дроблення гірських порід при просіюванні їх крізь спеціальні сита. Відсів по суті є самою дрібною фракцією гранітного щебеню. Матеріал використовується при укладанні баласту, при виготовленні з/б виробів, асфальтобетону, в будівельній сфері, при виготовленні полімерних плит і полімерних покриттів, а також в декоративних цілях. В зимовий період відсів завдяки дрібній структурі застосовується як засіб від ожеледиці. Відсів гранітний має також функції фільтрації води. Розмір відсіву гранітного може варіюватися в межах від 1 мм до 10 мм. Існують такі кольорові гами відсіву: сірий і рожевий (червоний).

Придбати відсів за вигідною ціною з оперативною доставкою в будь-який населений пункт України ви можете, звернувшись в компанію «Регіон-2001». Підприємство реалізує найширший асортимент сертифікованих будівельних матеріалів з гарантією якості від виробника. Замовлення матеріалів проводиться по телефону, який вказаний на сайті підприємства. Кваліфіковані фахівці допоможуть розрахувати оптимальну кількість будматеріалів, ознайомлять з умовами доставки та оплати замовлення. Вартість замовлення залежить від обраного типу відсіву, регіону доставки, а також обсягу закупівлі.

Доставка і оплата відсіву в Броварах в Україні


Доставка відсіву проводиться спеціалізованою вантажною технікою з власного автопарку ЗВПП «Регіон-2001». Підприємство несе відповідальність за схоронність будматеріалів при транспортуванні, гарантує своєчасну оперативну доставку. Є можливість придбати матеріал в мішках з відповідним маркуванням, або ж - насипом (при замовленні великої партії відсіву). Оплату замовлення можна здійснити за фактом одержання найбільш зручним способом.

Ми завжди надамо відсів з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ