Залізобетонні кільця в Броварах - замовлення і доставка в Україні

В даний час залізобетонні кільця користуються значним попитом. Ці залізобетонні вироби використовуються при зведенні вентиляційних шахт, містків, різного призначення колодязів, в тому числі - модернізованих каналізаційних, оглядових, водовідвідних колодязів і т.д. Виробництво всіх типів кілець із залізобетону регламентовано документом ГОСТ 8020-90. Відповідно до зазначеного документа для залізобетонних кілець встановлюється стандартна висота - 0,9 м, діаметр може складати 1 м, 1,5 м, 2 м. Вага таких ЗБВ коливається в межах від 650 кг до 1500 кг. Для виробництва залізобетонних кілець застосовується професійне устаткування, зокрема - спеціальні вібраційні металеві форми, що дозволяє досягти максимальної продуктивності і високої якості готових залізобетонних виробів. Процес виробництва кілець із залізобетону складається з тих же етапів, що й процес виготовлення інших залізобетонних виробів, маючи деякі особливості.

Асортимент залізобетонних кілець включає наступні різновиди таких виробів:

  • збірні кільця;
  • кільця з днищем;
  • кільця з кришкою (з плитою перекриття);
  • литі з/б кільця;
  • кільця з замком;
  • пазогребневі кільця.
  • На сайті нашої компанії ви можете замовити залізобетонні кільця з доставкою в будь-який населений пункт України. Враховуючи той фактор, що кільця мають стандартну висоту, вирахувати їх кількість для спорудження колодязя певної глибини дуже просто. У кожному разі правильні розрахунки вам допоможуть виконати наші компетентні консультанти.

Доставка і оплата залізобетонних кілець в Броварах


Доставка залізобетонних кілець безпосередньо до замовника в точно обумовлений час проводиться спецтехнікою нашої компанії. Вартість доставки в кожному конкретному випадку обговорюється індивідуально. Ми завжди готові запропонувати своїм клієнтам найкраще цінове рішення. Оплатити замовлення ви можете найбільш зручним вам способом.

Ми завжди виготовимо залізобетонні кільця з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.

НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ