Марки (класифікація) бетону - замовлення і доставка в Україні

Марка бетону - характеристика, яка застосовується при нормуванні міцності даного матеріалу. Маркування бетону здійснюється відповідно до міцності на стиск в кгс / см2. Звернувшись в нашу компанію, ви зможете придбати наступні марки бетону за найкращою ціною:

В3,5 М-50 - найнижчий сорт бетону, має низьку волого- і морозостійкість, низьку міцність на стиск, використовується на початковому етапі перед заливкою фундаменту, монолітних плит, при спорудженні автодоріг - в якості підготовчого покриття під основне полотно, а також для установки бордюрів.
В7,5 М-100 - низький сорт бетону, використовується в основному так само як і М-50.
В12,5 М-150 - на етапі підготовчих робіт перед заливкою фундаменту монолітного, при бетонуванні доріжок, для заливки стяжок і підлоги.
В15 М-200 - виготовлення бетонованих доріжок, стяжок, сходових маршів, фундаментів - пальових і плитних.
В20 М-250 - виготовлення монолітних фундаментів.
В22,5 М-300 - виробництво монолітних фундаментів, сходових маршів, стін, парканів, плит перекриття, найбільш затребувана марка бетону.
В25 М-350 - колони, плити перекриття, чаші басейнів, ригелів, балок, монолітні стіни; дану марку бетону в основному використовують для виготовлення ЗБВ, плит, розрахованих на значні навантаження;
В30 М-400 - колони, ригелі, мостові конструкції, конструкції зі спеціальними вимогами.
В35 М-450 - ЗБВ зі спеціальними вимогами; застосування марки М-450 строго регламентовано спецвимогами, пов'язаними з умовами використання конструкцій;
В40 М-500 - спеціальні ЗБВ, конструкції мостів, дамб, метро, банківських сховищ.
Водонепроникність - це властивість бетону протистояти дії води, не руйнуючись, тобто не пропускаючи через себе воду під тиском.

По водонепроникності бетон ділиться на марки W2, W4, W6, W8 і W12, причому марка позначає тиск води (кгс / смг), при якому зразок-циліндр висотою 15 см не пропускає воду в умовах стандартного випробування.

Марка бетону по морозостійкості позначається буквою F з цифрою від 25. Встановлено такі марки по морозостійкості: F25, F50, F75, F100, F150, F200, F300, F400, F500.

Рухливість бетону (осаду конуса) - це здатність бетону заповнювати форму, в яку необхідно його укласти. Заповнення форми може відбуватися або під впливом якихось зовнішніх сил (наприклад, вібрації), або під своєю власною вагою. Рухливість залежить від кількості води в 1куб.м. бетонної суміші і позначається як Р1, Р2, Р3, Р4. Осадка конуса Р1- 1-4см, Р2 - 5-9см, Р3 - 10-15см, Р4 - 16-20см.

На нашому сайті ви можете замовити виготовлення і доставку будь-яких марок бетону в будь-якій кількості. У нас доступні ціни на весь представлений асортимент.

Весь перелік марок і типів бетону та бетонних сумішей, наданих ЗВПП "Регіон-2001" можна подивитися скачавши документ Марки бетону.

Доставка і оплата марки бетону в Броварах


Доставка бетону всіх марок здійснюється власною спецтехнікою компанії, що є гарантом своєчасності доставки і збереження вантажів при транспортуванні. Наші клієнти можуть вибирати найбільш прийнятний для них спосіб оплати замовлення.

Ми завжди надамо бетон будь-якої марки з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України. НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ