Бетон Р1-4 В22,5 M300 - замовлення і доставка в Україні

Товарний бетон Р1-4 В22,5 M300 недорого купити з доставкою в будь-яке місто України можна на сайті заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001». Оформлення замовлення проводиться по телефону, який вказаний на сайті підприємства. Компетентні менеджери допоможуть розрахувати необхідну кількість матеріалу для виконання певного типу робіт.

Особливості товарного бетону Р1-4 В22,5 M300


Завдяки своїм характеристикам і експлуатаційним властивостям бетон марки В22,5 M300 широко використовується при здійсненні таких видів робіт:

при зведенні фундаментів під різні об'єкти, в тому числі - великогабаритні;
в процесі виготовлення стрічок заборів, підпірних і опорних стін, бетонних майданчиків, доріжок, відмосток;
при виготовленні залізобетонних конструкцій, розрахованих на значні навантаження.
Технічні характеристики представленої бетонної суміші вказують на його приналежність в категорії рухливості до групи Р1-Р4. Залежно від умов експлуатації можна вибрати найбільш підходящий тип легкоукладуваності матеріалу.

Клас морозостійкості бетону Р1-4 В22,5 M300 варіюється в діапазоні від F100 до F200, що свідчить про те, що такий тип бетонної суміші можна використовувати в тих частинах конструкцій і споруд, які піддаються впливу морозів та інших зовнішніх факторів навколишнього середовища.

За водонепроникності бетон зазначеного типу відноситься до категорії W6 - відмінний показник, який свідчить про те, що такій бетонній суміші не притаманне вбирання вологи у великій кількості.

Як правило, у виробництві бетонної суміші зазначеного типу застосовується гравійний або гранітний щебінь.

Доставка і оплата бетону в Броварах Р1-4 В22,5 M300

Доставка бетону Р1-4 В22,5 M300 на об'єкти до замовників здійснюється автобетонозмішувачами з власного автопарку спецтехніки підприємства «Регіон-2001». Клієнт підприємства в праві самостійно вибирати тип і спосіб оплати замовлення.

Ми завжди надамо бетон Р1-4 В22,5 M300 з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ