Самовирівнююча підлога з доставкою - замовлення і доставка в Україні

В даний час самовирівнюючі підлоги - надзвичайно затребувані. Нерівна підлога - камінь спотикання будь-якого ремонту, на такій поверхні неможливе якісне влаштування і тривала експлуатація будь-якого підлогового покриття. Для вирівнювання поверхні застосовуються спеціально розроблені склади - самовирівнюючі суміші, що дозволяють в найкоротший термін отримати рівну поверхню, яка підходить як для самостійного використання, так і для подальшого нанесення обраного підлогового покриття. Для житлових приміщень переважно використовуються поліуретанові самовирівнюючі склади, які відрізняються водонепроникністю, еластичністю, мають відмінні звукоізоляційні властивості. Підлогове покриття має високу міцність, презентабельний зовнішній вигляд, завжди можна вибрати будь-яке колірне рішення для такої підлоги. Існують самовирівнюючі суміші на цементно-акриловій основі, на основі поліуретану, а також метілметакрилатних епоксидних смол. Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» реалізує високоякісні самовирівнюючі підлоги з різних матеріалів. Плідна співпраця з провідними виробниками добавок і будівельних матеріалів, постійне вдосконалення якості виробленої продукції дозволяє нашому підприємству зберігати конкурентні позиції на ринку і бездоганну репутацію. Щоб правильно вибрати тип самовирівнюється суміші, в першу чергу необхідно визначити ступінь нерівності підлоги. Наші компетентні консультанти допоможуть вибрати самовирівнюючу підлогу. Замовити матеріали можна по телефону, зв'язавшись з представником заводу «Регіон-2001».

Доставка і оплата самовирівнюючої підлоги


Доставка обраної самовирівнюючої підлоги здійснюється вантажними транспортними засобами з власного автопарку підприємства «Регіон-2001». Оплату замовлення можна виконати за фактом його отримання найбільш зручним вам способом.

Ми завжди надамо самовирівнюючі підлоги з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ