Бетон Р1-4 В3,5 M50 з доставкою - замовлення і доставка в Україні

Бетон Р1-4 В3,5 M50 з доставкою в будь-який населений пункт України недорого купити можна на сайті заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001». Оформлення замовлення проводиться по телефону. Компетентні представники підприємства допоможуть розрахувати точну кількість матеріалу, необхідного для виконання того чи іншого типу робіт.

Бетон Р1-4 В3,5 M50 має такі характеристики:

клас і марка бетону В3,5 M50 позначають міцність бетонної маси 46 кгс / см2.
У сучасному будівництві зазначена марка бетону використовується досить рідко через досить низької міцності на стиск виробів з даного матеріалу. Примітно, що такий товарний бетон може втратити свої експлуатаційні властивості при транспортуванні. Незаперечною перевагою товарного бетону Р1-4 В3,5 M50 є низька вартість. Такий бетон успішно застосовується там, де наявність високих характеристик міцності не потрібно (при створенні підготовчих шарів фундаментів, при установці бордюрів, при заповненні бетонною масою великих обсягів, при створенні чорнового шару бетонних площадок і фундаментів).

Класичний товарний бетон Р1-4 В3,5 M50 відрізняється низькою морозостійкістю і вологостійкістю. Як правило, зазначені характеристики покращують за допомогою додавання до складу бетонної суміші прискорювачів твердіння, а також пластифікуючих добавок.

Доставка і оплата бетону Р1-4 В3,5 M50


Доставка товарного бетону Р1-4 В3,5 M50 здійснюється транспортними засобами ЗВПП «Регіон-2001» в точно обумовлені терміни. Підприємство несе відповідальність за збереження вантажів при транспортуванні, надає гарантію якості на весь асортимент бетонних сумішей, представлених на сайті заводу. Оплату замовлення можна здійснити при отриманні найбільш зручним способом.

Ми завжди надамо бетон Р1-4 В3,5 M50 з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ