Бетон Р1-4 В40 M500 - замовлення і доставка в Україні

Товарний бетон Р1-4 В40 M500 купити недорого з доставкою в будь-яку точку України можна на сайті заготівельно-виробничого підприємства «Регіон-2001». Оформлення замовлення проводиться за телефоном, вказаним на сайті заводу. Компетентні представники підприємства допоможуть при необхідності розрахувати необхідну для певного типу робіт кількість матеріалу.

Особливості та застосування бетону Р1-4 В40 M500


Товарний бетон Р1-4 В40 M500 відрізняється підвищеними характеристиками міцності, тому використання матеріалу зокрема будівництві не є раціональним вирішенням огляду на те, що спричинить зайві фінансові витрати.

Застосування бетонного складу Р1-4 В40 M500 строго регламентовано спецвимогами, які пов'язані з умовами подальшої експлуатації виробів, виконаних з даного матеріалу. Така бетонна суміш схильна до дуже швидкого застигання, для зручності роботи з матеріалом до його складу додаються спеціальні пластифікатори.

Основні сфери застосування бетону Р1-4 В40 M500:


Бетонна суміш зазначеного типу широко застосовується для споруди масивних складних конструкцій та об'єктів, до яких висуваються підвищені вимоги до показників міцності і надійності. Завдяки унікальному складу такий бетон після застигання здатний витримувати великі навантаження і ефективно розподіляти навантаження по всій поверхні.
В процесі створення опор для автострад, мостів, інших об'єктів зазначеного типу.
В процесі будівництва гідротехнічних споруд.
При зведенні будівельних об'єктів спеціального призначення, для яких вирішальну роль відіграють підвищені характеристики міцності.
Бетон Р1-4 В40 M500 відрізняється стійкістю до впливу не тільки атмосферних чинників, а й агресивних середовищ. Для отримання бетонного складу, який відповідає всім вимогам, які висуваються до такого матеріалу, необхідно суворе дотримання великої кількості приписів в процесі його виготовлення. Для виготовлення Р1-4 В40 M500 застосовуються матеріали найвищої якості, неприпустиме використання заповнювачів з дефектами в своїй структурі. Рухливість бетонного складу В40 M500 варіюється в межах від Р1 до Р4. Міцність на стиск матеріалу повинна бути не менше 1200 одиниць.

Доставка і оплата бетону в Броварах Р1-4 В40 M500


Доставка бетону Р1-4 В40 M500 на об'єкти до замовника здійснюється автобетонозмішувачами з власного автопарку підприємства «Регіон-2001». Завод несе повну відповідальність за збереження вантажів при транспортуванні. Оплату замовлення можна здійснити за фактом отримання матеріалів.

Ми завжди надамо бетон Р1-4 В40 M500 з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України. 

НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ