Заготівельно-виробниче приватне підприємство "Регіон-2001"

Ми номер один!

Київська обл., Броварський р-н,
смт. Велика Димерка,
вул. Промислова, 19

Подивитися на карті

+38 (04594) 6-90-25

+38 (04594) 6-97-57

+38 (067) 504-77-58

+38 (067) 127-77-27

+38 (050) 740-72-72

 • БЕТОН І БЕТОННІ ВИРОБИ

  БЕТОН І БЕТОННІ ВИРОБИ

 • АСФАЛЬТ ТА АСФАЛЬТОБЕТОН

  АСФАЛЬТ ТА АСФАЛЬТОБЕТОН

 • ЗАЛІЗНИЧНИЙ ТЕРМІНАЛ

  ЗАЛІЗНИЧНИЙ ТЕРМІНАЛ

 • БУДІВНИЦТВО І СПЕЦТЕХНІКА

  БУДІВНИЦТВО І СПЕЦТЕХНІКА

 • БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

  БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

 • ПЕРЕРОБКА ВТОРСИРОВИНИ

  ПЕРЕРОБКА ВТОРСИРОВИНИ

 • УТИЛІЗАЦІЯ

  УТИЛІЗАЦІЯ

Бетонні блоки в Броварах - замовлення і доставка в Україні

У сучасному будівництві різних споруд і будівель застосовуються різні блоки. Зокрема, бетонні блоки - один з найбільш затребуваних матеріалів. Така тенденція в першу чергу викликана експлуатаційними властивостями матеріалу, його практичність, довговічністю, хорошою теплопровідністю, високою міцністю, морозостійкістю. Для пристрою стін, як правило, використовують блоки з легких марок бетону: полістиролбетонні, керамзитобетонні, газосилікатні, пінобетонні. Підвищеною міцністю і щільністю володіють блоки з важких марок бетону, тому їх застосовують в якості несучих конструкцій. Бетонні блоки, отримані шляхом вібропресування, широко застосовуються при зведенні зовнішніх стін споруд, будівництві стін фундаментів, підвалів, вуличних огорож. Бетонні блоки можуть бути повнотілими і порожнистими. Порожнистість блоків відкриває безліч різних конструктивних рішень перед будівельниками. Примітно, що порожнечі можуть бути ненаскрізні і наскрізні, форма пустот також буває різною. ЗВПП «Регіон-2001» виробляє бетон та бетонні вироби з 2004 року. За час своєї роботи завод заслужив бездоганну репутацію у своїх клієнтів і ділових партнерів. Випуск продукції високої якості і оперативна її доставка до споживача - основні принципи, на яких заснована діяльність підприємства. Замовити бетонні блоки з доставкою в будь-який населений пункт України ви можете, звернувшись в нашу компанію. Зв'язавшись з менеджером по телефону, ви зможете обговорити всі нюанси і умови оформлення замовлення, вартість, терміни доставки.

Доставка і оплата бетонних блоків в Броварах

Доставка бетонних блоків здійснюється спеціальною вантажний спецтехнікою, яка є власністю підприємства «Регіон-2001». Своїм клієнтам ми гарантуємо своєчасність поставок і схоронність вантажів при транспортуванні. Для оптових замовників і постійних клієнтів передбачена система знижок. Приймаємо, як готівковий, так і безготівковий розрахунок.

Ми завжди надамо бетонні блоки з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.

Наші клієнти і партнери