Бетонні блоки в Броварах - замовлення і доставка в Україні

У сучасному будівництві різних споруд і будівель застосовуються різні блоки. Зокрема, бетонні блоки - один з найбільш затребуваних матеріалів. Така тенденція в першу чергу викликана експлуатаційними властивостями матеріалу, його практичність, довговічністю, хорошою теплопровідністю, високою міцністю, морозостійкістю. Для пристрою стін, як правило, використовують блоки з легких марок бетону: полістиролбетонні, керамзитобетонні, газосилікатні, пінобетонні. Підвищеною міцністю і щільністю володіють блоки з важких марок бетону, тому їх застосовують в якості несучих конструкцій. Бетонні блоки, отримані шляхом вібропресування, широко застосовуються при зведенні зовнішніх стін споруд, будівництві стін фундаментів, підвалів, вуличних огорож. Бетонні блоки можуть бути повнотілими і порожнистими. Порожнистість блоків відкриває безліч різних конструктивних рішень перед будівельниками. Примітно, що порожнечі можуть бути ненаскрізні і наскрізні, форма пустот також буває різною. ЗВПП «Регіон-2001» виробляє бетон та бетонні вироби з 2004 року. За час своєї роботи завод заслужив бездоганну репутацію у своїх клієнтів і ділових партнерів. Випуск продукції високої якості і оперативна її доставка до споживача - основні принципи, на яких заснована діяльність підприємства. Замовити бетонні блоки з доставкою в будь-який населений пункт України ви можете, звернувшись в нашу компанію. Зв'язавшись з менеджером по телефону, ви зможете обговорити всі нюанси і умови оформлення замовлення, вартість, терміни доставки.

Доставка і оплата бетонних блоків в Броварах


Доставка бетонних блоків здійснюється спеціальною вантажний спецтехнікою, яка є власністю підприємства «Регіон-2001». Своїм клієнтам ми гарантуємо своєчасність поставок і схоронність вантажів при транспортуванні. Для оптових замовників і постійних клієнтів передбачена система знижок. Приймаємо, як готівковий, так і безготівковий розрахунок.

Ми завжди надамо бетонні блоки з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ