Колодязні кільця з доставкою - замовлення і доставка в Україні

Колодязні кільця - одні з найбільш затребуваних з/б виробів, які широко застосовуються для зведення підземних електричних, каналізаційних шляхопроводів, а також дачних колодязів. ГОСТ 8020-90 - документ, який чітко регламентує процес виробництва колодязних кілець. В документі чітко прописані стандарти для розмірів кілець, вимоги до герметичності, міцності і т.д.

Колодязні кільця виготовляються з застосуванням такого професійного обладнання:
  • Роторний бетонозмішувач.
  • Спеціальне форма, укомплектована вібромоторами - для виробництва зазначеного типу це основна одиниця.
  • Підйомний пристрій застосовується для підйому і переміщень форми для виготовлення кілець, для переміщення готових кілець у виробничому цеху, а також при відвантаженні кілець на об'єкти будівництва.
  • Піддони металеві обов'язково використовуються в процесі виробництва пазогребневих колодязних кілець.

Інше супутнє обладнання.

Для отримання колодязних «кілець» з замком використовуються пустотоутворювач. Ці пристрої дозволяють формувати гребені і пази на торцях з/б кільця. Технологією виробництва залізобетонних колодязних кілець обумовлюється використання жорстких бетонних сумішей, як правило, з бетону марки М200, використовується також арматура, діаметр якої становить від 0,6 мм до 10 мм. Від товщини металу, що застосовується для виготовлення кілець, безпосереднім чином залежить термін експлуатації виробів. Звернувшись на підприємство «Регіон-2001», ви можете замовити колодязні кільця різного діаметру і висоти з доставкою по Києву, а також в будь-який інший населений пункт України. Компетентні представники компанії допоможуть розрахувати необхідну кількість виробів, вибрати оптимальний типорозмір, проконсультують з питань, пов'язаних з доставкою та оплатою замовлення.

Доставка і оплата колодязних кілець


Доставка колодязних кілець здійснюється спеціалізованою вантажною технікою підприємства «Регіон-2001». Ми гарантуємо своєчасність і надійність доставки сертифікованої високоякісної продукції. Оплату можна здійснити найбільш зручним для вас способом при отриманні замовлення.

Ми завжди надамо колодязні кільця з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.

НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ