Бетон Р1-4 В30 M400 - замовлення і доставка в Україні

Купити товарний бетон Р1-4 В30 M400 з швидкою доставкою в будь-який населений пункт України можна на сайті заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001». Вашій увазі представлені сертифіковані бетонні суміші з гарантією якості від виробника за кращою ціною в Україні. Для оформлення замовлення необхідно зв'язатися з представником підприємства «Регіон-2001» по телефону, який вказаний на сайті.

Особливості та застосування бетону Р1-4 В30 M400


Не так давно (близько 10 років тому) товарний бетон Р1-4 В30 M400 використовувався вкрай рідко. Коли ж в дію увійшли нові вимоги до зведення великих будівельних об'єктів, ситуація кардинально змінилася - зазначена марка бетону стала досить популярною. Якщо мова йде про будівництво об'єктів, що припускають значні навантаження, то бетон марки M400 - найбільш раціональне рішення. Такий бетон для будівництва звичайних будинків використовувати не раціонально, з огляду на те, що матеріал має зайву міцність для таких споруд і досить високу вартість. Бетон зазначеної марки широко використовується для виготовлення важких з/б конструкцій - плит, ригелів, сходів, колон, чаш басейнів та інших конструкцій, до яких висуваються спеціальні вимоги.

Виготовлення бетону Р1-4 В30 M400 припускає використання спеціальних добавок і пластифікаторів. Цемент, що входить до складу бетону, повинен обов'язково містити дрібні частинки, а пісок повинен проходити попередню очистку. В процесі виробництва бетону зазначеної марки використовується, як правило, гранітний щебінь.

Рухливість бетонної маси М400 (В30) варіюється в межах від Р1 до Р4. Коефіцієнт водостійкості матеріалу W10 свідчить про те, що пристрій бетонного шару не вимагає введення додаткових гідроізоляційних добавок. Середня міцність бетону на стиск становить 393 кгс / кв. см.

Доставка і оплата бетону в Броварах Р1-4 В30 M400


Доставка бетону Р1-4 В30 M400 на будівельні об'єкти замовників здійснюється спецтехнікою з власного автопарку підприємства «Регіон-2001». Підприємство гарантує своєчасність і надійність поставок, несе повну відповідальність за схоронність властивостей будматеріалів при транспортуванні. Оплату замовлення можна здійснювати за фактом отримання замовлення найбільш зручним способом.

Ми завжди надамо бетон Р1-4 В30 M400 з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ