Спеціальні бетони високоміцні (зимові) з доставкою - замовлення і доставка в Україні

 Спеціальні бетони зимові (високоміцні) купити недорого з доставкою по всій території України можна на сайті заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001». Оформлення замовлення здійснюється по телефону - компетентні менеджери допоможуть розрахувати оптимальну кількість матеріалу, необхідного для виконання певного виду робіт.

Особливості спеціальних бетонів і сфера їх застосування


У зимовий час, коли температура повітря опускається нижче нульової позначки, в звичайних заводських умовах готувати бетон не можна. Тому всі бетонні заводи принципово діляться на два типи: зимові та літні. У літніх бетонних заводів технологічне обмеження виробничого циклу - нижче нуля, в той час як зимові заводи працездатні і при мінус 25 градусах.

Зимові бетонні заводи мають кілька відмінностей від літніх:
  • мають підігрів інертних матеріалів за допомогою промислового парогенератора;
  • мають утеплений виробничо-змішувальний відсік;
  • мають промисловий котел для підігріву гарячої води або магістральне тепло;
  • мають зимові рецептури;
  • мають гарячу воду для заправки міксерів.
  • Основне призначення спеціальних бетонних сумішей - це здатність працювати в екстремальних умовах, у тому числі - при низьких температурах. Високоміцні зимові бетони мають межу міцності при стисненні не менше 50 МПа. Для отримання таких бетонних складів використовуються високоякісні цементи, високоміцні щільні заповнювачі, пластифікатори та спеціальні хімічні добавки, в тому числі - комплексні добавки і суперпластифікатори.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» здійснює продаж сертифікованих спеціальних бетонів за найкращою ціною в Україні.

Доставка і оплата зимового бетону


Доставка зимового бетону здійснюється спецтехнікою з власного автопарку ЗВПП «Регіон-2001», що є запорукою своєчасності та оперативності доставки. Завод несе відповідальність за схоронність матеріалів, які підлягають транспортуванню. Оплату зимового бетону можна здійснити в найбільш зручний спосіб при отриманні матеріалів.

Ми завжди надамо зимовий бетон з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ