Наливні підлоги з доставкою - замовлення і доставка в Україні

Поняття «наливні підлоги» включає великий список матеріалів, які наносяться наливом на підготовлену поверхню (цементно-піщану стяжку, бетон і ін.). Використовуються для вирівнювання поверхні і захисту основи підлоги. Особливості пристрою наливної підлоги і його експлуатаційні властивості, як правило, визначають компоненти, що входять до складу суміші.

Розрізняють такі основні різновиди наливних підлог:

Метілметакрилатні - суміші, для виробництва яких використовуються метілметакрилові смоли. Це універсальні підлоги, відрізняються стійкістю до значних перепадів температур, впливу ультрафіолетових променів, можливе влаштування підлоги навіть при мінусовій температурі.

Поліуретанові підлоги широко застосовуються в приватному будівництві завдяки довговічності, легкості, презентабельному зовнішньому вигляду. Поліуретанова наливна підлога стійка до значних навантажень, стирання, водонепроникна, характеризується гігієнічністю і термостійкістю.

Цементно-акрилові підлоги зносостійкі, стійкі до стирання, значного механічного навантаження, мийки парою, різними хімічними речовинами Матова поверхня цементно-акрилових наливних підлог має підвищені протиковзкі властивості.
Епоксидні 3D підлоги з ексклюзивним дизайном. Такий напрям облаштування підлоги, коли на поверхню підлоги наноситься малюнок, а далі - прозоре покриття з властивістю самовирівнювання, користується великим попитом в даний час.
Підбір спеціальних добавок в суміш для наливної підлоги дозволяє отримати додаткові властивості підлогового покриття.

Доставка і оплата наливних підлог


Підприємство «Регіон-2001» реалізує високоякісні наливні підлоги власного виробництва з доставкою по всій Україні. Для оформлення замовлення вам достатньо зв'язатися з представником нашого підприємства по телефону. У нас вигідні доступні ціни, гарантія якості на весь асортимент матеріалів, завжди своєчасна оперативна доставка транспортними засобами з власного автопарку ЗВПП «Регіон-2001».

Ми завжди надамо наливні підлоги з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ