Виробництво залізобетонних виробів з доставкою - замовлення і доставка в Україні

Виробництво залізобетонних виробів (ЗБВ) вимагає наявності професійного обладнання та високоякісної сировини.

Технологічний процес виробництва виробів із залізобетону складається з послідовності окремих етапів:
  • підготовка бетонної суміші для ЗБВ за строго визначеною рецептурою;
  • армування виробів із залізобетону - буває двох типів: попередньо напружене і ненапружене;
  • формування виробів здійснюється трьома основними способами: формування безперервне, виробництво виробів із залізобетону в переміщуваних формах, стендовий спосіб;
  • процес тверднення відбувається в одному з трьох режимів: автоклавної обробки (підвищений тиск, температура більш 100 С), твердіння під впливом теплової обробки (температура від 20 С до 100 С), нормальний режим тверднення (температура від 15 С до 20 С).
  • обробка поверхні готового ЗБВ, спосіб обробки виробу залежить від його типу, а також передбачуваних умов експлуатації.
  • Випуск високоякісних виробів із залізобетону неможливий без контролю якості на кожному етапі виробничого процесу. Виробництво залізобетонних виробів з доставкою по всій Україні - один із пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. На ринку будівельних матеріалів ми працюємо давно, зберігаючи при цьому конкурентоспроможність і бездоганну репутацію. Оформити замовлення ви можете в будь-який зручний час на нашому сайті. У нас - найвигідніша цінова пропозиція і гарантія якості від виробника.

Виробництво залізобетонних виробів

Доставка готових залізобетонних виробів здійснюється спецтехнікою нашої компанії безпосередньо на об'єкт будівництва до замовника. Вартість доставки замовлення в кожному конкретному випадку розраховується індивідуально, в цілому залежить від дальності маршруту, ваги і габаритів вантажу.


Ми завжди надамо залізобетонні вироби з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.

НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ