Залізобетонні плити перекриття з доставкою - замовлення і доставка в Україні

Плити перекриття - один з найбільш затребуваних типів залізобетонної продукції. Такі вироби використовуються практично на кожному сучасному будівельному майданчику.

Існує декілька різновидів з/б плит перекриття в залежності від способу обпирання вироби на несучу конструкцію споруди:

полегшені - багатопустотні або пустотні плити;
коритного профілю або ребристі плити перекриття;
нарізні з/б плити - ППС;
монолітні плити.

Для виробництва залізобетонних плит перекриття використовується попередньо напружений залізобетон. Технологічно виробничий процес полягає в наступному: натягнуті при допомогою розігріву електричним струмом або ж за допомогою домкратів арматурні стержні встановлюються і закріплюються в натягнутому положенні на упори в спеціальній формі. На наступному етапі проводиться заливка бетонної суміші на конвеєрних лініях або стендах, при виготовленні з/б плит, як правило, застосовується віброущільнення. Довговічність, висока міцність, вологостійкість, пожежобезпечність - основні експлуатаційні властивості з/б плит перекриття. Асортимент будівельних матеріалів, які ми представляємо вашій увазі, вас приємно порадує, як і ціни, які вже точно - нижче середньоринкових по Україні. Замовити залізобетонні плити перекриття з доставкою по Києву, а також в будь-який населений пункт нашої країни дуже просто - зателефонуйте або скористайтеся формою зворотного зв'язку на нашому сайті. Ми займаємося продажем сертифікованої продукції, яка відповідає всім чинним стандартам якості.

Доставка і оплата залізобетонних плит перекриття

Ми пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці - висока якість продукції, оперативна доставка, низькі ціни на весь асортимент будівельних матеріалів, а також кілька способів оплати (на вибір клієнта). Гарантуємо збереження вантажів при перевезенні, яке здійснюється власним автотранспортом нашої компанії.

Ми завжди виготовимо залізобетонні плити з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ