Бетон для фундаменту з доставкою - замовлення і доставка в Україні

Штучний камінь бетон складається з таких компонентів, як різні фракції гравій, щебінь, пісок, вода. Близько 80% бетонної суміші представляє щебінь, пісок повинен бути з частинками від 1,2 мм до 3,5 мм, допустимо вміст глинистих і мулистих частинок - до 5%. Бетонна суміш для фундаменту має склад в строго певних пропорціях, який залежить від різних факторів. Фундамент буває двох типів: стрічковий і пальовий. Перший тип передбачає застосування більш низьких марок бетону, пальовий, як правило, більш високих. Щоб правильно вибрати марку бетону для фундаменту, необхідно обов'язково враховувати такі фактори:
  • загальна вага нової споруди, що визначає навантаження на конструкцію з бетону;
  • геологічні особливості земельної ділянки;
  • тип цокольної, а також підземної частини споруди, наявність підвалу.
  • Як правило, для фундаменту використовується бетон марок М100, М150, М200, М250, М300, М400.

Вас цікавить якісний бетон для фундаменту недорого з доставкою по всій Україні, звертайтеся в нашу компанію. Ми маємо багаторічний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів, зберігаючи при цьому конкурентоспроможність завдяки бездоганному сервісному обслуговуванню клієнта та високій якості вироблених будівельних матеріалів. Для замовлення бетону для фундаменту, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, який вказаний в розділі «Контакти». Найширший асортимент будівельних матеріалів і доступні ціни дозволяють нашим клієнтам завжди знаходити найбільш вигідні рішення.


Доставка і оплата бетону для фундаменту


Доставка бетону для фундаменту здійснюється вантажними транспортними засобами нашої компанії в точно обумовлений термін безпосередньо на об'єкт до замовника. Оплату замовлення можна здійснити зручним способом - ми пропонуємо кілька варіантів, щоб співпраця з нашою компанією було максимально комфортною і вигідною для вас.

Ми завжди надамо бетон для фундамету з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.

НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ