Бетонні суміші - замовлення і доставка в Україні

Заповнювач, в'яжуче і вода - ось основні компоненти бетонної суміші. Безпосередньо процес приготування суміші складається з таких технологічних операцій:
  • дозування в строгих пропорціях вихідних матеріалів;
  • перемішування вихідних матеріалів.
  • Робочий склад певної марки бетону передбачає точність дозування складових компонентів суміші від замісу до замісу із забезпеченням сталості. Для дозування вихідних матеріалів застосовуються спеціальні мірники або дозатори безперервної або періодичної дії. Дозатори періодичної дії розрізняють за типом управління: з автоматичним, ручним, напівавтоматичним
  • керуванням.

Існують такі різновиди бетонних сумішей:
  • БС легкого бетону;
  • БС дрібнозернистого бетону;
  • БС важкого бетону.
  • Показник легкоукладальності бетонної суміші визначає ще одну класифікацію сумішей (на групи): Р – ті, що розтікаються, П - рухливі, Ж - жорсткі.

Виробництво високоякісних бетонних сумішей з доставкою по всій Україні - пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. Замовлення ви можете зробити в будь-який зручний час через спеціальну форму на нашому сайті, або ж зв'язавшись з представниками підприємства за телефоном. Для замовлення бетонної суміші заданої якості необхідно вказати тип бетону, марку по легкоукладальності, клас міцності матеріалу та інші показники якості, що відповідають чинним нормам.

Доставка і оплата бетонних сумішей в Броварах


Доставка бетонних сумішей здійснюється вантажними транспортними засобами нашої компанії. Ми несемо повну відповідальність за збереження вантажів та якість поставлених матеріалів. Оплату замовлення можна здійснити зручним вам способом, цей момент ви вказуєте при оформленні замовлення. У нас найкращі ціни на весь представлений асортимент матеріалів і найвигідніші умови співпраці, звертайтеся.

Ми завжди надамо бетонні суміші з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ