Бетонні кільця в Броварах - замовлення і доставка в Україні

Бетонні кільця - невід'ємний компонент промислового будівництва, такі вироби, як правило, застосовуються для монтажу оглядових, водовідвідних, каналізаційних колодязів. Бетонні кільця випускаються в трьох базових розмірах: стандартна висота для виробів становить 90 см, і діаметри - 1 м (КС-10-9), 1.5 м (КС-15-9), 2 м (КС-20-9). Технологія виробництва бетонних кілець досить проста, однак високої продуктивності можна досягти тільки при правильній організації процесу. Необхідне обладнання: бетонозмішувач, форми з вібруючими пристроями, підйомний механізм (автонавантажувач, кран-балка, лебідка) з електричним або ручним приводом, інші допоміжні інструменти і матеріали. М200 - найбільш підходяща для виробництва кілець марка бетону. Щоб поліпшити рухливість бетонної суміші використовуються спеціальні пластіфікуючо-повітровтягувальні добавки, добавки гідрофобного характеру, а також суперпластифікатори. Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» випускає високоякісні бетонні кільця з доставкою по всій території України. Постійне вдосконалення виробничих потужностей заводу, застосування першосортної сировини від кращих постачальників, контроль якості на кожному етапі виробництва, висока кваліфікація персоналу - головні чинники, що дозволяють випускати сертифіковану продукцію, що відповідає всім діючим стандартам якості. Приймаємо замовлення по телефону, який вказаний на нашому сайті.

Доставка і оплата бетонних кілець в Броварах


Доставка бетонних кілець безпосередньо на об'єкт до замовника здійснюється спецтехнікою, яка є власністю підприємства «Регіон-2001». Ми несемо повну відповідальність за збереження вантажів при перевезенні, гарантуємо своєчасну оперативну доставку замовлення, оплату якого ви можете здійснити при отриманні.

Ми завжди надамо бетонні кільця з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ