Бетон Р1-4 В7,5 M100 - замовлення і доставка в Україні

Бетон Р1-4 В7,5 M100 з доставкою по всій Україні можна купити недорого, звернувшись на підприємство «Регіон-2001». По телефону, представленому на сайті заводу, проводиться оформлення замовлення. При необхідності компетентні представники підприємства «Регіон-2001» допоможуть вирахувати необхідну кількість матеріалу, вибрати найбільш оптимальний спосіб доставки.

Основні характеристики бетону Р1-4 В7,5 M100

Товарний бетон Р1-4 В7,5 M100 відноситься до легких бетонів, його міцність на стиск становить 98 кгс / кв.см. Як правило, такі бетонні суміші використовуються при заливці монолітних плит та фундаменту, при виконанні робіт з бетоном і арматурою, в процесі облаштування бордюрів, а також дорожніх покриттів з невеликим навантаженням, розрахованих на пересування пішоходів.

Склад бетонної суміші, особливості та стадії її виготовлення визначають експлуатаційні обмеження матеріалу. Для створення якісного товарного бетону Р1-4 В7,5 M100 вимагається точне дотримання пропорцій компонентів, що входять до складу бетонної суміші, а також технології виробництва. Матеріал характеризується низькою стійкістю до морозів, кількість експлуатаційних циклів відтавання складає 50, бетон зазначеної марки відноситься до категорії W2 в плані водонепроникності - це також не високий показник.

Доставка і оплата бетону в Броварах Р1-4 В7,5 M100


Доставка товарного бетону Р1-4 В7,5 M100 виробляється самоскидами заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001» в точно обумовлені з замовником терміни. Надійність поставок - основний принцип роботи підприємства. Оплату замовлення можна здійснити за фактом отримання будматеріалів, вибравши при цьому найбільш зручний спосіб.

Ми завжди надамо бетон Р1-4 В7,5 M100 з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ