Бетон Р1-4 В15 М200 - замовлення і доставка в Україні

Купити недорого бетон Р1-4 В15 М200 з доставкою в будь-яке місто України можна на сайті заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001». Оформлення замовлення здійснюється по телефону, менеджер «Регіон-2001» допоможе розрахувати необхідну кількість матеріалу відповідно до тих типів робіт, для яких вибирається бетон. «Регіон-2001» - завжди демократичні ціни на весь асортимент високоякісних будівельних матеріалів.

Особливості бетону Р1-4 В15 М200

Товарний бетон Р1-4 В15 М200 широко застосовується в різних сферах:

при виготовленні стяжок і бетонних підлог;
в процесі створення фундаментів для малоповерхових об'єктів;
при виготовленні сходів, блоків ФБС, фундаментних плит та інших з/б конструкцій;
при спорудженні дорожнього полотна, зокрема - відмосток, доріжок, майданчиків та інших аналогічних конструкцій;
в процесі виготовлення дорожніх плит.
Середня міцність матеріалу на стиск становить 196 кгс / кв. см. Для даного типу бетону дозволено використання спеціальних добавок, що підсилюють експлуатаційні властивості бетону, розширюючи при цьому сферу застосування бетонної суміші.

Стабільно високий попит на бетон Р1-4 В15 М200 обумовлюється універсальністю матеріалу, проте найдоцільніше використати такий бетон при спорудженні конструкцій середньої та невеликої маси, також при виконанні внутрішніх робіт.

Бетон В15 М200 відноситься до категорії водонепроникності W4.

F100 - показник морозостійкості бетону зазначеної марки, тому матеріал можна використовувати в тих частинах конструкції або споруди, які можуть піддаватися впливу морозів.

Доставка і оплата бетону в Броварах Р1-4 В15 М200

Доставка бетону Р1-4 В15 М200 на об'єкт до замовника здійснюється транспортними засобами підприємства «Регіон-2001», що є запорукою надійності та своєчасності поставок. Оплату бетону можна здійснити за фактом отримання замовлення. «Регіон-2001» - найкраща ціна на сертифіковані матеріали від виробника.


Ми завжди надамо бетон Р1-4 В15 М200 з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ