Бетон - замовлення і доставка в Україні

Готова бетонна суміш або товарний бетон являє собою бетон, який виробляють на заводі з метою подальшої реалізації матеріалу на об'єктах будівництва. Товарний бетон - досить затребуваний матеріал, його широко використовують в масштабах промислового будівництва, на майданчиках, де немає можливості розміщення будівельної спецтехніки та складських приміщень для зберігання. Товарний бетон складається з води певної жорсткості, що має необхідний показник РН, піску певної крупності, щебеню з чітко визначеними показниками щільності, лещадності, вологості та крупності, а також цементу. Можливий вміст добавок, наприклад, пластифікаторів для отримання високоякісної рухомої бетонної суміші.

Замовити товарний бетон з доставкою по всій Україні ви можете на сайті нашої компанії. Ми здійснюємо доставку матеріалу з точним дотриманням всіх норм і правил транспортування, гарантуємо збереження всіх вантажів. Здійснюємо контроль якості матеріалу перед тим, як він буде доставлений на ваш об'єкт будівництва. Будь-яке питання бетонування можна обговорити з нашими фахівцями, які допоможуть вибрати марку товарного бетону, розрахувати для конкретного проекту будівництва оптимальний обсяг матеріалу, ознайомлять з особливостями доставки бетону.

Доставка і оплата товарного бетону в Броварах


Ми маємо в своєму розпорядженні власний автопарк вантажної техніки, тому доставка товарного бетону здійснюється в точно обумовлені терміни безпосередньо на об'єкт будівництва замовника. Великою перевагою співпраці з нашою компанією є можливість вибору найбільш зручного способу оплати замовлення. Актуальна цінова пропозиція на весь асортимент товарного бетону представлений в прайсі на сайті.

Ми завжди надамо товарний бетон з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ