Промислові підлоги з доставкою - замовлення і доставка в Україні

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» пропонує в стислі терміни облаштувати промислові приміщення високоякісними підлогами промислового призначення. Наші промислові підлоги відповідають всім чинним стандартам якості, гігієнічним вимогам, мають прекрасні експлуатаційні характеристики. Як правило, промислові підлоги застосовуються в приміщеннях з інтенсивними транспортними та людськими потоками, зі значним ступенем фізичного і хімічного впливу. До таких покриттів пред'являються такі вимоги: висока міцність, абразивна і хімічна стійкість, антистатичність, герметичність, стійкість до значних перепадів температур, а також суттєвих динамічних навантажень. Класифікація підлог промислового призначення проводиться залежно від конструктивних особливостей несучої плити, а також типу матеріалів, які використовуються для створення поверхневого шару.

Залежно від використовуваних матеріалів розрізняють такі промислові підлоги:

бетонні;
  • наливні;
  • високонаповнені;
  • фарбувальні;
  • магнезіальні;
  • асфальтобетонні;
  • підлоги, створені за технологією зміцнення бетону - методом знепилювання;
  • топінги - зміцнені підлоги;
  • фібро-бетонні стяжки.


Залежно від типу конструкції розрізняють такі промислові підлоги: одношарові і багатошарові конструкції; армовані і неармовані; з покриттям полімерним, а також зміцненим верхнім шаром. Кваліфіковані фахівці підприємства «Регіон-2001» допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант промислового статі, як за експлуатаційними властивостями, так і за ціною. Завод виробляє високоякісні будівельні матеріали, використовуючи інноваційні технології та першокласне сировину.

Доставка і оплата промислової підлоги


Доставка промислових підлог по Києву, а також в будь-який населений пункт України здійснюється спецтехнікою, яка є власністю ЗВПП «Регіон-2001». Ми несемо повну відповідальність за збереження вантажів при транспортуванні, гарантуємо доставку матеріалів в точно обумовлений час. Оплатити замовлення можна за фактом одержання найбільш зручним вам способом.

Ми завжди надамо промислові підлоги з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.

НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ