Асфальтування доріг, будівництво доріг і дорожнього покриття - замовлення і доставка в Україні

Асфальтування доріг як створення дорожніх покриттів високої якості є найважливішим компонентом при благоустрої будь-якої території. Заготівельно-виробниче підприємство «Регіон-2001» надає повний спектр послуг з асфальтування доріг - від розробки проекту до кінцевої обробки дорожнього покриття.

Традиційно процедура асфальтування складається з таких етапів:

Дослідження території. На об'єкт, де планується укладання асфальту, виїжджає фахівець підприємства «Регіон-2001» для оцінки фізично-геологічних особливостей місцевості та клімату, розрахунку реального транспортного навантаження. На цьому етапі можливе складання попереднього кошторису витрат.
Розробка проекту відповідно до результатів дослідження.
Підготовка дорожнього покриття: розбирання і вивіз старого асфальтобетонного покриття або грунту; пристрій котловану; демонтаж дорожніх плит.
Укладання нового асфальту високої якості на підготовлене дорожнє покриття.
Ущільнення нового покриття.
Фінішна обробка покриття спеціальною бітумною емульсією.
Залежно від типу використовуваного матеріалу розрізняють холодне асфальтування і укладку гарячого асфальту. Головний пріоритет для компанії «Регіон-2001» - створення високоякісного асфальтобетонного покриття - що покращує екстер'єр території, зносо- і термостійкого, стійкого до інтенсивної транспортної навантаженні, водонепроникного. Це можливо завдяки ретельному плануванню та опрацюванню до дрібниць кожного етапу асфальтування доріг.

Оплата дорожнє будівництво


Замовивши асфальтування доріг і створення нового дорожнього покриття на заготівельно-виробничому підприємстві «Регіон-2001», ви ніколи не засумніваєтесь в доцільності фінансових вкладень. У нас - демократичні конкурентні ціни та що принципово - завжди висока якість виготовлених матеріалів і роботи наших фахівців. Підприємство «Регіон-2001» має всі необхідні документи і ліцензії на всі види заявлених послуг. Оплату за виконане дорожнє будівництво можна здійснити будь-яким зручним для замовника способом - компанія дбає про те, щоб співпраця з клієнтом завжди було максимально комфортною для обох сторін.

Ми завжди зробимо якісне асфальтування, будівництво доріг і дорожнього покриття в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ