Асфальтобетон - замовлення і доставка в Україну

Асфальтобетон являє собою суміш бітумів з гравієм, щебенем, та / або піском, а також спеціальними добавками. Після укладання й ущільнення асфальтобетонні суміші набувають властивості каменю технічного. Різні асфальтобетонні суміші застосовуються для ремонту, реконструкції та прокладки нових шарів асфальтобетонного дорожнього покриття. Близько 85% складу асфальтного матеріалу - це щебінь або гравій, бітум становить близько 6% загального обсягу. Залежно від в'язкості застосовуваного бітуму, а також його температури при укладанні розрізняють такі суміші для асфальтобетону: холодні і гарячі. Гарячі асфальтобетони та суміші бувають трьох типів в залежності від максимального розміру мінеральних зерен: піщані, дрібнозернисті, грубозернисті.

Обладнання, необхідне для випуску асфальтобетону:

  • цех для приготування асфальтобетонної суміші;
  • сортувально-дробильний цех;
  • цех для виробництва мінерального порошку;
  • енергосилове і паросилове відділення;
  • лабораторія для контролю якості виробленої продукції;
  • майстерні ремонтно-механічні.

Заготівельно-виробниче підприємство «Регіон-2001» виробляє високоякісні асфальтобетонні суміші в точній відповідності з ГОСТами і діючими стандартами якості. Виробничі потужності заводу дозволяють випускати асфальтобетон в будь-яких обсягах, доставляємо матеріали по Києву та Київській області, а також в будь-який населений пункт України.

Доставка і оплата асфальтобетону


Підприємство «Регіон-2001» доставляє асфальтобетон на об'єкти до замовників в точно обумовлений час. Це можливо завдяки злагодженій роботі команди професіоналів, а також використанню вантажної спецтехніки, яка є власністю заводу. Оплату замовлення можна здійснити при отриманні матеріалів, за фактом виконання робіт фахівцями ЗВПП «Регіон-2001».

Ми завжди надамо якісний асфальтобетон і доставку в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ