Будівництво доріг - замовлення і оплата в Україні

Будівництво доріг «під ключ» від розробки проекту до здачі готового об'єкта в експлуатацію - один із пріоритетних напрямків діяльності компанії «Регіон-2001». Таке відповідальне завдання необхідно довіряти виключно професіоналам, які мають досвід роботи будівництва доріг різного призначення, застосовують професійне обладнання, а також інноваційні технології.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» - ваш надійний діловий партнер. Гарантія якості від виробника, доступні конкурентні ціни, застосування високоякісних матеріалів для облаштування доріг, приваблива система знижок - далеко не весь список переваг співробітництва з компанією. Замовлення на будівництво дороги можна зробити по телефону, який вказаний на сайті підприємства. Можливий виїзд фахівців підприємства «Регіон-2001» в будь-який населений пункт України.

Основні етапи будівництва дорожнього покриття:

Підготовчий - вирубка дерев і чагарників на місці нової дороги, демонтаж старого дорожнього полотна і додаткових споруд (бордюрів, огорож, труб та ін.). Складність виконання робіт на даному етапі в основний мірі визначає їх вартість.
Зміцнення земельного полотна, влаштування всіх необхідних комунікацій.
Формування основи під нове дорожнє покриття. Фахівці підприємства «Регіон-2001» в своїй роботі використовують тільки високоякісні матеріали для облаштування дорожнього покриття, а також високопродуктивне професійне обладнання, що є запорукою виконання замовлень точно в строк.

Укладання асфальтобетону.
Установка різних допоміжних конструкцій.
Крім облаштування асфальтних доріг, заготівельно-виробниче підприємство «Регіон-2001» надає послуги з облаштування ґрунтових під'їзних доріг «під ключ» - профільованих доріг без твердого покриття, придатні для експлуатації в будь-яку погоду в будь-який час року.

Доставка і оплата будівництва доріг


Фахівці підприємства «Регіон-2001» виконають будівництво нової дороги (ґрунтовий, асфальтної) точно в термін, обумовлений при оформленні замовлення. Послуги надають висококваліфіковані фахівці на підставі ліцензій та інших дозвільних документів. Оплату замовлення завжди можна здійснити найбільш зручним способом.

Ми завжди забезпечимо будівництво доріг в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ