Капітальний ремонт дороги - замовлення і оплата в Україні

Не секрет, що багато які автомобільні дороги України сьогодні перебувають не в кращому стані, тому необхідність ремонту (поточного, ямкового, капітального) актуальна завжди і всюди. Особливо актуальним даний сервіс є для великих міст, де спостерігається висока інтенсивність руху і величезний потік транспортних засобів. Немає нічого дивного в такій тенденції - в процесі експлуатації дорожнє покриття піддається впливу різних кліматичних факторів, інтенсивному руху автомобілів та спецтехніки - знос, пошкодження, деформація - основні причини ремонту доріг.

Капітальний ремонт доріг являє собою цілий комплекс робіт щодо повного відновлення транспортно-експлуатаційного стану дорожнього покриття, щоб воно знову відповідало діючим стандартам і нормам, було безпечним для подальшої експлуатації.

Звернувшись на підприємство «Регіон-2001», ви можете замовити капітальний ремонт доріг наступних типів:
  • автомагістралей;
  • швидкісних трас;
  • звичайних автомобільних доріг.
  •  
Будь-які ремонтні роботи будуть виконані кваліфікованими фахівцями ЗВПП «Регіон-2001» в самі стислі терміни. Компанія надає гарантію на весь спектр заявлених послуг, забезпечує післягарантійне обслуговування ділянок, де здійснювалися ремонтні роботи.

Капітальний ремонт доріг передбачає фундаментальну реконструкцію дорожнього покриття, демонтаж основи дорожнього смуги, подальше асфальтування ділянки. Всі роботи фахівцями «Регіон-2001» виконуються з точним дотриманням норм, правил, технологічних процесів відповідно до раніше розробленої та погодженої проектно-кошторисної документацієї.

Доставка і оплата ремонту дороги


Можливий виїзд фахівців компанії «Регіон-2001» в будь-який населений пункт України для виконання капітального ремонту доріг. Підприємство володіє в своєму розпорядженні солідним автопарком спеціалізованої техніки, а також широким асортиментом матеріалів для виконання капітального ремонту доріг. Попередньо всі нюанси співпраці обговорюються з представниками підприємства по телефону при оформленні замовлення. Оплату замовлення можна здійснити в найбільш зручний спосіб, в тому числі - за фактом виконання ремонтних робіт.

Ми завжди зробимо якісний ремонт дороги в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.

Продаж та доставка бетону в Броварах і Броварському районіНАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ