Асфальтобетон - замовлення і оплата

Відомо, що кількість автомобілів в містах тільки збільшується, як наслідок - навантаження на дорожні покриття також зростає, що має на увазі часте проведення ремонтних робіт, або ж укладку нового дорожнього покриття більш високої якості.

Виробництвом асфальтобетонних сумішей в даний час займаються багато підприємств і заводи. Щоб кошти, витрачені на благоустрій доріг, були виправданими, важливо правильно вибрати підрядника, якому можна довірити виготовлення суміші і укладку асфальтового покриття.

Будь-який завод по виготовленню асфальтобетону являє собою складний комплекс спеціалізованого обладнання (енергетичного, технологічного, допоміжного), яке застосовується для виробництва асфальтобетонних сумішей (холодних, гарячих, литих). В компетенції гарного АБЗ також випуск чорного щебеню, а також переробка старого асфальтобетону.

Виробництво асфальтобетону - один із пріоритетних напрямків діяльності ЗВПП «Регіон-2001». Завод з виготовлення асфальтобетону має багаторічний досвід роботи на українському ринку, має потужну виробничу базу для випуску асфальтобетону та інших матеріалів в будь-яких обсягах, веде плідну співпрацю з провідними будівельними компаніями і фірмами, а також постачальниками високоякісної сировини для виробництва асфальтобетонних сумішей. Продукція підприємства «Регіон-2001» прекрасно зарекомендувала себе на дорогах державного значення, компанія має бездоганну репутацію, яку підтверджує з кожним новим виконаним замовленням.

Замовлення для асфальтобетонного заводу


Замовлення для асфальтобетонного заводу можна зробити по телефону, який вказаний на сайті підприємства «Регіон-2001». Компетентні менеджери допоможуть зробити вибір в плані матеріалів, розрахувати оптимальний маршрут доставки, проконсультують по будь-яких питань, пов'язаних із замовленням послуг асфальтобетонного заводу. ЗВПП «Регіон-2001» - це надійність поставок, гарантія якості від виробника, конкурентні ціни на весь асортимент матеріалів.

Ми завжди приймемо замовлення для асфальтобетонного заводу в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ