Марки асфальту з доставкою - замовлення і доставка в Україні

Асфальт - це суміш бітуму (органічного в'яжучого матеріалу) з мінеральними речовинами і матеріалами (піском, гравієм, щебенем, мінеральним порошком). Асфальт - надзвичайно затребуваний будівельний матеріал, технологія виробництва якого добре розроблена. Про конкурентних якостях даного дорожнього покриття та практичності говорять наступні властивості асфальту: висока міцність, зносостійкість, стійкість до впливу лугів, різних кислот, повареної солі, а також інтенсивним істотним навантаженням. Асфальт виробляється різних марок, його тип і якість безпосереднім чином позначаються на остаточній вартості матеріалу.

Залежно від процентного вмісту складових компонентів в суміші, що застосовується для виготовлення асфальту, розрізняють такі марки даного матеріалу:
Марка 1. Дрібнозерниста суміш для виробництва асфальтобетону, в якій розмір мінеральних зерен становить до 20 мм. Такий щільний асфальт використовується при капремонті доріг першої та другої категорій, де спостерігається висока інтенсивність руху, а також при влаштуванні верхніх шарів дорожніх покриттів. Суміш відрізняється високим вмістом щебеню від 40% до 60%.
Марка 2. Застосовується при влаштуванні верхніх шарів дорожніх покриттів при здійсненні нового будівництва, також - при капремонті доріг третьої категорії, зон для пішоходів, проїздів, майданчиків, при ямковому ремонті. Вміст щебеню в складі такої суміші для виробництва асфальтобетону - від 30 до 45%.
Марка 3. При виготовленні дорожніх покриттів даної марки асфальту не застосовується гравій або щебінь - ці матеріали замінює високоякісний пісок, або ж мінеральні порошки.

У нас завжди є в наявності асфальтобетон наступних марок:
  • Кз-7
  • Кз-10
  • В-10
  • Г-4
  • Б-10
  • Б-20

Крім зазначених марок асфальту при влаштуванні обробки поверхонь покриттів з асфальтобетону використовується також крупнозернистий і дрібнозернистий чорний щебінь.

Звернувшись в компанію «Регіон-2001», ви можете замовити марки асфальту з доставкою за самою вигідною ціною. Всі деталі щодо вартості матеріалів та умов доставки можна обговорити з менеджером підприємства по телефону, який вказаний на сайті.

Доставка і оплата марки асфальту


Доставку марок асфальту здійснюють фахівці ЗВПП «Регіон-2001» в точно обумовлені терміни. Підприємство несе повну відповідальність за своєчасність і надійність поставок будь-яких будівельних матеріалів. Завдяки злагодженій роботі кваліфікованого персоналу і застосуванню спецтехніки з власного автопарку компанії, доставка марок асфальту в будь-який населений пункт України здійснюється без затримок. Оплату замовлення можна здійснити в найбільш зручний спосіб, в тому числі і по безналу.

Ми завжди надамо послуги з доставки та укладання будь-яких марок асфальту в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ