Асфальт - замовлення і оплата в Україні

Асфальт є досить затребуваним матеріалом в даний час - в умовах інтенсивного будівництва та стрімкого розвитку інфраструктури. Для створення практичного і довговічного дорожнього покриття потрібне застосування високоякісного асфальту. Асфальт застосовується також як ізоляційний, а також будівельний матеріал. Розрізняють природний і штучний асфальт. Природний асфальт - рідкісне явище, зустрічається у вигляді жильних пластових покладів. У сучасному дорожньому будівництві широко використовується асфальт штучний. Звернувшись на підприємство «Регіон-2001», ви зможете купити асфальт високої якості за найкращою ціною в Києві і Україні.

Штучний асфальт буває наступних типів:

Гарячий - містить в'язкий бітум - температура укладки такого матеріалу повинна бути не менше 120 градусів. Гарячий асфальт укладається на попередньо підготовлену поверхню. Суміш за допомогою спеціалізованої техніки рівномірно розподіляється по всій площі пристрою нового покриття, а далі - ущільнюється за допомогою катків. Таким чином, як правило, проводиться швидке асфальтування.
Теплий - містить мало-в'язкий бітум, температура ущільнення якого від 40 до 80 градусів.
Холодний - містить рідкий бітум, який ущільнюється при низькій температурі повітря, проте не менше 10 градусів. Така технологія укладання асфальту застосовується, коли необхідно виконати ремонт дорожнього покриття при наявності ям, а також в місцях, які для великогабаритної техніки - важкодоступні. Остаточне ущільнення асфальту, виконаного за технологією холодної укладки, досягається в результаті впливу рухомого транспортного потоку.

Доставка і оплата асфальту


Замовити асфальт з доставкою в будь-який населений пункт України ви можете, зв'язавшись з представником підприємства «Регіон-2001» за телефоном, який вказаний на сайті. Матеріали доставляємо на об'єкт до замовника спецтехнікою з власного автопарку підприємства «Регіон-2001». Оплату замовлення можна здійснити при отриманні найбільш зручним способом.

Ми завжди надамо якісний асфальт і доставку в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ