Ремонт асфальту - замовлення і оплата в Україні

Якість дорожнього покриття - візитна картка будь-якої країни. Не секрет, що стан багатьох доріг в нашій країні залишають бажати кращого. Асфальтування доріг - процес досить трудомісткий і дорогий, проте при правильному підході до вирішення проблеми завжди можна знайти найбільш раціональне рішення.

Потрібен якісний ремонт асфальту - заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає професійні послуги в даній сфері (асфальтування та благоустрій міських територій і приватних ділянок). Багаторічний досвід роботи, потужна виробнича база, висока кваліфікація персоналу - всі ці фактори сприяють бездоганному виконанню заявлених послуг в стислі терміни. Замовлення ремонту асфальту можна зробити за телефоном, вказаним на сайті підприємства.

Ремонт асфальту із застосуванням високоякісних асфальтобетонних сумішей та інноваційних технологій - економія не тільки часу, а й коштів. В арсеналі підприємства власний автопарк спеціалізованої сучасної дорожньо-будівельної техніки вітчизняного та імпортного виробництва. Ремонт асфальту в стислі терміни недорого по всій території України - ЗВПП «Регіон-2001».

Розрізняють такі основні способи ремонту асфальтобетону:

  • холодне відновлення;
  • гаряче відновлення.

Етапи виконання ремонтних робіт:
  • Видалення ушкодженого / старого асфальтного покриття.
  • Вирівнювання дорожнього покриття.
  • Обробка ділянки бітумною емульсією.
  • Укладання нового асфальтобетонного шару.

Доставка і оплата ремонту асфальту


Вартість ремонту асфальту в кожному конкретному випадку визначається в індивідуальному порядку з огляду на те, що залежить від багатьох факторів, зокрема - вибір способу асфальтування і застосовуваних матеріалів, складності ремонту, типу використовуваної техніки, площі ділянки, де потрібне виконання ремонтних робіт тощо. Підприємство «Регіон-2001» надає гарантію на всі види заявлених послуг. Оплату ремонту автодоріг можна здійснити по факту виконання всіх робіт.

Ми завжди надамо послуги з ремонту асфальту в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ